Skocz do zawartości

Sezon na ścigacze


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na cholere wam ten odgrzewany kotlet sprzed roku ?

 

Historyjka w skrócie: dwóch miejscowych , jeden drugiemu daje sie "karnąć" świeżym nabytkiem, oboje mają podobne umiejętności jeździeckie , oboje są oblatywaczami zjaw i wuesek. Koleś na prostej sie rozpędził , bachory wtoczyły sie na droge , zamiast ominąć je z boku to sie osrał , zdusił heble , poślizg.. i ściął dzieciaki. Miał cały lewy pas , nic z przeciwka nie jechało.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cholere wam ten odgrzewany kotlet sprzed roku ?

 

Historyjka w skrócie: dwóch miejscowych , jeden drugiemu daje sie "karnąć" świeżym nabytkiem, oboje mają podobne umiejętności jeździeckie , oboje są oblatywaczami zjaw i wuesek. Koleś na prostej sie rozpędził , bachory wtoczyły sie na droge , zamiast ominąć je z boku to sie osrał , zdusił heble , poślizg.. i ściął dzieciaki. Miał cały lewy pas , nic z przeciwka nie jechało.

 

Ale z Ciebie fenomen... :icon_twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ludzie nie mają w głowie adekwatnie mocnych hamulców co do motocykli jakimi jeżdżą. Najbardziej mnie uderza "lansiarstwo" jakie rozprzestrzenia się od lat na potężną skalę właśnie jeśli chodzi o motocykle.

Równie dobrze wielu może/mogło sobie kupić w wieku 17 lat motocykl o pojemności litra tylko niektórzy wiedzą o swoich brakach i nieobyciu z takim sprzętem.

Niestety człowiek jest często głupszy niż zwierzę i zgadzam sie z jednym z bohaterów tego reportażu w jednym: ODGÓRNE OGRANICZENIA na pojemności i moc motocykli rozluźniające się wraz z wiekiem i doświadczeniem to dzisiaj KONIECZNOŚĆ.

Skutecznie zniechęci przynajmniej część domorosłych filozofów z dużymi zasobami NIEŚMIERTELNOŚCI.

Wiem że część uczyła sie i uczyć będzie na mocnych sprzętach ale do tego trzeba mieć odpowiednie myślenie, wyobraźnię i bardzo dużo intuicji.

 

Tutaj nie tylko powinny byc ograniczone ograniczenia, cos jakby kara. Czlowiek powinien wiedziec, ze te ograniczenia maja na celu dobro spoleczenstwa, a nie zdobywanie kasy poprzez eobienie kolejnych kategorii. Powinno sie uczyc, uswiadamiac ludzi o tym, ze droga to nie miejsce do zapier****, ale i miejsce, gdzie ginie wiele osob czy z przypadku, czy z bledu kogos, czy ....

 

Według mnie ten kolo w kurtce FLMa całkiem mądrze gada tylko w kontekscie całego reportarzu dla większości ludzi będzie "szaleńcem na ścigaczu". Cały reportaż tak jak napisał ernestZL "a materiał tak zrobiony że po jego obejrzeniu przecietny rodak zajebyłby mi tak dla przykładu kamieniem w łeb...". Rozumiem sfilmować symboliczne znicze ale płaczącą rodzinę na pogrzebie czy dziewczynke w trumnie to już jest chyba gorsze od faktu czy super expresu.

 

tez otwarta trumna i placzaca rodzina mnie najbardziej poruszyla i uwazam, ze akurat tego byc tam nie powinno.

 

 

 

Wyrazy wspolczucia dla obu rodzin i dla tych dwoch motocyklistow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolenie !!!

 

Wyluzuj, nie jestes na wlasnym podworku

 

....jak to fachowo koło zamyka na ulicy.. każdy qurwa nieśmiertelny

 

Sa miejsca i czas w ktorych bez problemu mozna to zrobic nie przekraczajac dopuszczalnej predkosci maksymalnej w tym przypadku 50 km / h wiec sorry ale jakos nie widze ani problemu ani zagrozenia, ktore jest zawsze. Problem tylko ze czasami troche wieksze a czasami troche mniejsze ( bez zagrozenia dla innych uczestnikow ruchu, jedynie swoje wlasne )

 

...każdy qurwa nieśmiertelny ...z racji wykonywania zawodu(polish trucker)

 

W srod " swoich " masz tez sporo niesmiertelnych, zwlaszcza jezeli wezmie sie pod uwage mase tych pojazdow.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, nie jestes na wlasnym podworku

Masz racje , za wiele energii - sorx

Sa miejsca i czas..

Powiedz to tym dzieciakom i ich rodzicom..

W srod " swoich " masz tez sporo niesmiertelnych, zwlaszcza jezeli wezmie sie pod uwage mase tych pojazdow.

 

:crossy:

Szkoda słów.. 25 lat i siada na zestawie albo leci busem.. chore przepisy.. ale to off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to tym dzieciakom i ich rodzicom..

 

Tego nie mialem na mysli.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, dokładnie nigdy więcej Suzuki.

taaa.....wczoraj bylem na ama ss i jedyna honda erion (Zemke) jaka byla padal na okrazeniu rozgrzewajacym :icon_mrgreen: az wszyscy wspolczuli Jakowi ze musial biec kilometr do boksu po zapasowy motocykl :icon_razz: :wink:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie fenomen... :icon_twisted:

forgiwmi, plis , maj dir hany .

 

A te krzywe ryje miejscowych jak zjeżdżałem na weekend do bazy BEZCENNE :rolleyes:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nieśmiertelności to ja czułem tylko na moim SM :banghead:

a co do tych dzieciaków powiedzmy sobie szczerze kto ma się wykruszyć to się wykruszy

moim zdaniem rodziców wina że kupują gnojowi np. 125 ścigawe w wieku 16 lat, albo na 18 jakiegoś gsxr'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nieśmiertelności to ja czułem tylko na moim SM :banghead:

a co do tych dzieciaków powiedzmy sobie szczerze kto ma się wykruszyć to się wykruszy

moim zdaniem rodziców wina że kupują gnojowi np. 125 ścigawe w wieku 16 lat, albo na 18 jakiegoś gsxr'a

 

 

tylko nie jeden 16-latek może jeździć lepiej od ciebie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...