Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem KLX 250 e


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie od jakiegoś czasu miałem problem z odpaleniem moto.Gaznik był czyszczony ,była tylko opcja odpalenia go przy otwartej przepustnicy i ssaniu które nie trzyma na obrotach.Motocykl jeszcze chodził chociaż na rozgrzanym silniku obroty pomału spadały (tak jakby dostawał lewego powietrza)po ostatniej jeździe kiedy jeszcze jakoś udało mi się go odpalić na popych jeździłem bez wielkiego problemu paląc go bez problemu na rozgrzanym silniku,kiedy motocykl ostygł już go od tej pory odpalić nie mogę.Zaznaczę że iskra jest ,paliwo dostaje się bo jest mokra ale po wielokrotnym kopaniu i nawet pchaniu moto nie pali co najwyżej szczeli z rury ,nie wiem na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gaźnika to wymontowałem go jeszcze raz,filtra nie miałem a o zaworach to tak też słyszałem że trzeba sprawdzić chociaż regulowane były na koniec zeszłego sezonu i wiele motorkiem w tym sezonie jeszcze nie jeździłem.Kiedy gaźnik był wymontowywany pierwszym razem w punkcie naprawy motocykli wypadły jakieś resztki silikonu zastanawia mnie czy coś nie było kombinowane co pozwoliło że motorek był sprawny.Pytanie czy może mieć to coś wspólnego z modułem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak był to problem z zaworami głównie i jeszcze dodatkowo był czyszczony gaźnik.Mam nowy problem podczas naprawy zblokował się kopniak podczas rozruchu ,jakoś rozblokowali natomiast teraz jest coś zerwane bo brzeczy podczas pracy metalicznie co to może być.Dodam że podczas kopania czasami się odczuwa że jest jałowy ruch bez poruszenia tłoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mechanizm kopniaka źle poskładany? Kolega ma KLX 300r i miał identyczne objawy, okazało się że zawory ssące były podparte.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kopniaka po rozebraniu okazało się że koło zembate ma uszkodzomne dwa zemby,może ktoś wie czy to się da zregenerować (jakoś napawać) koszt zakupu jest bardzo drogi bo tylko orginał (500zł)ewentualnie używane ale gdzie to szukać.Koło współpracuje z ośką rozrusznika norznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...