Skocz do zawartości

Kupiłam czarną ninje 250 :D


martyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a widze Martynko ze sie wszedzie chwalisz :P pogratulowac sprzeta :)

 

 

i kto to mówi:P

 

W końcu chwalę się tam gdzie jest na to miejsce.

 

btw: Zapalila mi sie lampka rezerwy, przejechalam 360 km na jednym baku z czego zostały 4 litry rezerwy, z czego wynika ze jezeli mialabym spalic przy takim kreceniu caly bak to starczylby na 470 km dokladnie. Niezle.

 

co do fotek musze poleciec do Łodzi po aparat.

 

 

Edytowane przez martyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

btw: Zapalila mi sie lampka rezerwy, przejechalam 360 km na jednym baku z czego zostały 4 litry rezerwy, z czego wynika ze jezeli mialabym spalic przy takim kreceniu caly bak to starczylby na 470 km dokladnie. Niezle.

 

 

 

tobie to dobrze mi sie rezerwa zapla po 200 kilo mniej wiecej :P ale ty i tak jeszcze docierasz jak bedzie juz mogla jezdzic bez obaw o docieranie pewni skoczy troszke spalanie :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu ;) Jak wsiadłam na moje 72KM to banan z paszczy nie schodził. Po prawie 4k nabitych kilosów w 3,5 miesiąca banan się skurczył. Wolę więc sobie nie wyobrażać jak bym się zanudziła na mniejszej pojemności ...

 

oj Montana uwazaj, bo te 5 tys km to jest wlasnie taki moment, gdzie motocykl zdaje sie juz niczym nie zaskakiwac i latwo mozna sobie zrobic kuku przekraczajac kolejne granice. No chyba ze juz naprawde na luzaku zamykasz opony i hamujesz awaryjnie ze 100 km/h w kazdej sytuacji. Wtedy nie mam pytan :smile:

 

martyn, jak Twoja mala czarna? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję! chciałbym kupić takie cacko narzeczonej niestety fundusze nie pozwalają. nie rozumiem tylko ludzi którzy pierd...lą że nie rozumieją takiego zakupu albo coś bo za chwilę zabraknie ci kucy, nie przejmuj się takim gadaniem i nabijaj kolejne kaemy :cool: szerokości! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję! chciałbym kupić takie cacko narzeczonej niestety fundusze nie pozwalają. nie rozumiem tylko ludzi którzy pierd...lą że nie rozumieją takiego zakupu albo coś bo za chwilę zabraknie ci kucy, nie przejmuj się takim gadaniem i nabijaj kolejne kaemy :cool: szerokości! :cool:

Jakiś czas temu sam myślałem o tym moto... ale jestem na niego za duży :(

Najbardziej podoba mi się niskie zużycie paliwa...

A co do kucy - fakt, człowiek szybko przyzwyczaja się do przyspieszeń i prędkości, ale szczerze mówiąc... przestało mnie bawić zapier... Ostatnio zauważyłem, że jeżdżę bardziej ostrożnie i uwaznie, więc ninja 250 z pewnością by mi wystarczyła :)

 

Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyn, jak Twoja mala czarna? :icon_mrgreen:

 

 

Dziekuje, ma sie ok. Jest wytrzepana w kosmos. fakt, jest malutka i leciutka i pewnie panom wyda sie za cienka, ale dla dziewczyn w sam raz. manewruje sobie, mimo ze jest lekko przy wysoka to nie mam zadnych problemow.

 

Wkurza mnie niesamowicie, ze ktokolwiek zapyta mnie jaki mam motocykl, to slyszac odpowiedz sie dziwi. Na 99% przypadkow reakcja jest taka: taaakie słabeeee?

 

Nie wszyscy maja aspiracje na bycie krolem szos, lachonow i lansiarzy.

 

Lubie mojego cipkowatego pseudościganta. Nazywa sie siejebaj na czesc jakiejs piosenki Tedego.

 

Pussy Rulez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie niesamowicie, ze ktokolwiek zapyta mnie jaki mam motocykl, to slyszac odpowiedz sie dziwi. Na 99% przypadkow reakcja jest taka: taaakie słabeeee?

 

Etam, z osobami ktore nie jezdza motocyklami wogole nie ma sensu o tym rozmawiac a jak ktos juz jezdzi i zadaje takie glupie pytania to znaczy ze w d..e byl i g..o widzial. Nikt, kto dopiero wsiada na motocykl nie umie od razu dobrze jezdzic a nie jest zadna tajemnica, ze na mniejszych pojemnosciach czlowiek uczy sie szybciej. Motocykl jest lzejszy, mniej narowisty, lepiej sklada sie w zakret i pozwala testowac kolejne granice swoich umiejetnosci a czesci sa tansze wiec latwiej go poskladac w razie, gdy ucalujesz matke ziemie :icon_razz: Typowy scigant w szortach nie ma pojecia o niczym poza odkrecaniem manetki i tutaj faktycznie ponizej 100KM nie ma co sobie robic wstydu na ulicy :icon_twisted: No i jest jeszcze kwestia ekonomiki. Motocykl do miasta niekoniecznie musi (choc moze :wink: ) miec 150 koni i litrowy silnik. Takiego potworka trzeba jednak umiec okielznac, zeby jezdzic bezpiecznie w kazdej sytuacji. Osoby, ktore dobrze operuja takim sprzetem zaczynaly od mniejszych pojemnosci i naprawde maja juz duze umiejetnosci. Z drugiej strony latwo rozpoznac na ulicy, kto kupil litra na pierwszy motocykl :bigrazz: Za to w codziennej jezdzie przydaje sie lekkosc, zwrotnosc i niskie spalanie a to oferuja wlasnie male pojemnosci.

 

p.s. Sam sie przesiadlem z 80 koni na 2krotnie slabsza maszyne wlasnie po to, zeby miec czym sie uczyc i latac dziury w swojej technice jazdy :) Wczoraj bylem na treningu sekcji supermoto i widzialem na wlasne oczy jak 125cm3 w 2suwie objezdza xt660x. Byly motocykle o mocach od kilkunastu do ok 60 koni i wcale te najmocniejsze maszyny nie byly najszybsze. Wygrywala klasa srednia pod dobrymi jezdzcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, ma sie ok. Jest wytrzepana w kosmos. fakt, jest malutka i leciutka i pewnie panom wyda sie za cienka, ale dla dziewczyn w sam raz. manewruje sobie, mimo ze jest lekko przy wysoka to nie mam zadnych problemow.

 

Wkurza mnie niesamowicie, ze ktokolwiek zapyta mnie jaki mam motocykl, to slyszac odpowiedz sie dziwi. Na 99% przypadkow reakcja jest taka: taaakie słabeeee?

 

Nie wszyscy maja aspiracje na bycie krolem szos, lachonow i lansiarzy.

 

Lubie mojego cipkowatego pseudościganta. Nazywa sie siejebaj na czesc jakiejs piosenki Tedego.

 

Pussy Rulez!

 

1. nie nazywaj tak kawasaki :D

2. jakbys wziela gpz, albo gs to by mowili, ze 500\600 to za duzo i ze jestes ....

3. Szerokosci i pamietaj : dzien bez kawy dniem straconym

<przytul> :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smuć się, myślami jestem przy Tobie. :bigrazz:

nie rozumiem administracji.. że koleś jest w jakimś klubie to nie znaczy że on może łamać regulamin a inni nie.. tempak jakich mało (dawaj yuby, pociśnij mi, że mam 15lat i gówno wiem, przecież spinki na necie to twoja specjalność ! )

 

wróciwszy do tematu..

gratuluje sprzęta, idealny motor na początek, oby służył ! (pewnie będzie - wkońcu neu z salonu) :crossy:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...