Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

No akurat mój chyba o wiele szerszy od BMW nie jest.

Chodzi o zasadę, chyba nie ma co wytykać komuś, że ma taki motor a nie inny (jedynie słuszny, jak widać, plastik).

Wiesz dla wielu niedoświadczonych lanserów chopek lub cruiser to już zawalidroga a nie raz zdarzyło mi sie plastik wyprzedzać, druga sprawa to niejedna szlifiera ma podobną szerokość do niejednego chopka

ale w wypowiedziach niektórych zwłaszcza młodych widać braki w....

Sedno sprawy jest znane temat zarzucony co mądrzejszy skorzysta przemyśli może czasami się zastosuje, a inny będzie miał wszystko gdzieś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amigos mówiłem ogólnikowo wiadomo ze np. w 1 moim bmw zmieszczą się 2 SM

a pisząc tamto miałem na myśli typowe krążowniki i ich ujeżdżaczy, którzy topnieją w skórach i próbują się przecisnąć między samochodami

a sam z siebie nic do czopków nie mam , no może 2 zastrzeżenia wygodne i piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki OT: o co Wam chodzi z tymi choperami? Co jakiś czas w temacie jest jakaś pogardliwa wypowiedź w tym temacie. To, że mam choperka to co? To gorszy jestem od jakiejś szlifierki? Myślałem, że wszyscy motocykliści to jedna rodzina a tu widać, że nie do końca :eek: :(

 

No widzisz, to się myliłeś, bo na przykład "rodziną motocyklową" to mogę nazwać grupę Polfa Grodzisk, z którą jeżdżę i wiem, że nie pedalą, tudzież Beskidzką Grupę Pycącą, która też nie pedali, ale jak widzę jakiegoś pedała na motocyklu, to pozostaje on dla mnie po prostu pedałem :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakbys poczytal temat dalej to zauwazylbys iz napisalem ze jak widze za soba miszcza na szczale to go puszczam aby sobie zapier*alal dalej :crossy:

Jakbyś poczytał sobie temat, to zauważyłbyś, że praktycznie nikt z jeżdżących szybciej nie spotkał się z ustępieniem miejsca. Ja na pewno nie. Dlatego teraz nie będę nikomu wjeżdżać na dupę i czekać aż kiedyś wreszcie najdzie go ochota i akurat będzie miejsce, żeby zjechać, tylko ominę go odpowiednio wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki OT: o co Wam chodzi z tymi choperami? Co jakiś czas w temacie jest jakaś pogardliwa wypowiedź w tym temacie. To, że mam choperka to co? To gorszy jestem od jakiejś szlifierki? Myślałem, że wszyscy motocykliści to jedna rodzina a tu widać, że nie do końca :eek::(

 

 

nikt nie powiedział że jesteś gorszy

zresztą to kuva nie ma co porównywać choopera do ścigawy bo są to motocykle przeznaczone do innego rodzaju jazdy

Poniekąd wszyscy motocykliści to jedna rodzina, ale jak to z rodziną "najlepiej wychodzi się na zdjęciach

Nie każdy tak musi uważać i nie każdy w tej rodzinie chce być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to się myliłeś, bo na przykład "rodziną motocyklową" to mogę nazwać grupę Polfa Grodzisk, z którą jeżdżę i wiem, że nie pedalą, tudzież Beskidzką Grupę Pycącą, która też nie pedali, ale jak widzę jakiegoś pedała na motocyklu, to pozostaje on dla mnie po prostu pedałem :bigrazz:

Uważam że ty i twoja wydmuszka nie wnosicie nic do tematu ganiaj sobie dalej swoimi ścieżkami, zazdrość widzę z Ciebie kipi hehe :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mądrzejszy skorzysta przemyśli może czasami się zastosuje, a inny będzie miał wszystko gdzieś

Każdy ma prawo do własnego zdania. Dla mnie akurat mądrzejszy jest ten, który potrafi samodzielnie myśleć i podejmować decyzje(nie tylko na drodze) w zależności od zastanej sytuacji, a nie gąska ślepo lecąca za innymi i za wszelką cenę stosująca się do zmyślonych zasad.

 

zazdrość widzę z Ciebie kipi hehe :crossy:

Poprawiłeś mi humor na caaaały dzień :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania. Dla mnie akurat mądrzejszy jest ten, który potrafi samodzielnie myśleć i podejmować decyzje(nie tylko na drodze) w zależności od zastanej sytuacji, a nie gąska ślepo lecąca za innymi i za wszelką cenę stosująca się do zmyślonych zasad.

Poprawiłeś mi humor na caaaały dzień :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Poroszę bardzo dla koleżanki zawsze bikerki zawsze służę pomocą...hehe

Każdy myśli i twój sposób myślenia też poznaliśmy

To kto czym tu jeździ akurat niewiele wnosi do tematu bo można być zawalidrogą czy chopkiem czy hayabusą

Już cię prosiłem jeździj sobie jak chcesz jak Ci tego sprzęta zrobią i lataj swoimi ścieżkami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ty i twoja wydmuszka nie wnosicie nic do tematu ganiaj sobie dalej swoimi ścieżkami, zazdrość widzę z Ciebie kipi hehe :crossy:

 

A ja widzę, że wziąłeś moje słowa do siebie, to mówi coś o Tym jak bym Cię ocenił na drodze :icon_mrgreen:

 

 

Żeby nie było że każdy czopek to pedał, znam gościa co na każdym winklu krzesał iskry na dragu 1100 ale zmienił go na FJRę więc coś w tym musi być ;) :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cię prosiłem jeździj sobie jak chcesz jak Ci tego sprzęta zrobią i lataj swoimi ścieżkami...

Ależ naprawdę, nie musisz mnie o to prosić :icon_mrgreen: Nawet zamerdam Ci ogonkiem, jak Cię kiedyś będę mijać prawą stroną :bigrazz:

 

I czy dobrze mi się wydaje, że próbujesz mnie "wygonić" z dyskusji? Nie podoba się, że podważam Twoje argumenty? No ale przykrą wiadomość dla Ciebie mam-na tym właśnie polega dyskusja i po to jest forum. Jeśli chcialeś tylko wyrazić swoje zdanie i nie narażać się na krytykę, to trzeba było sobie założyć bloga alboco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesał iskry na dragu 1100 ale zmienił go na FJRę więc coś w tym musi być ;) :icon_mrgreen:

 

No pedal jakis pewnie ze tak zrobil :icon_mrgreen:

 

ale jak widzę jakiegoś pedała na motocyklu, to pozostaje on dla mnie po prostu pedałem :bigrazz:

 

Bo ma wypisane na plecach " pedal " ?

 

tylko ominę go odpowiednio wcześniej

 

Tylko pytanie czy to "odpowiednio wczesniej "nie spowoduje tego ze puszkasz odbija nagle na miejsce gdzie np. ja sie bede poruszal, bo ustapi Tobie miejsca.

O to wlasnie chodzi w tej dyskusji :buttrock:

Wszystko trzeba robic z glowa i myslec, myslec :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ naprawdę, nie musisz mnie o to prosić :icon_mrgreen: Nawet zamerdam Ci ogonkiem, jak Cię kiedyś będę mijać prawą stroną :bigrazz:

 

I czy dobrze mi się wydaje, że próbujesz mnie "wygonić" z dyskusji? Nie podoba się, że podważam Twoje argumenty? No ale przykrą wiadomość dla Ciebie mam-na tym właśnie polega dyskusja i po to jest forum. Jeśli chcialeś tylko wyrazić swoje zdanie i nie narażać się na krytykę, to trzeba było sobie założyć bloga alboco.

 

Masz ogonek ?? hmm to coś wspolnego masz z miklasem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...