Skocz do zawartości

Cross country w Ostródzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiele osób pytało sie o termin, dzisiaj na treningu dowiedziałem sie, że zawody odbęda sie 6 czerwca.

Wszystkich serdecznie zapraszam. W miare jak będe widział coś więcej o tych zawodach to napisze w tym poście.

 

jak możesz to dowiedz się ile konkratnie może mieć długość pentli i jakie będe klasy motocykli, bo nie jestem za dobry w tym temacie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem w klubie wyrazić chęc startu w zawodach, a tu dupa.

Od tego roku trzeba mieć licencje klasy B żeby w cross country startować.

Pytałem sie co mam zrobić to mi kobieta powiedziała, że musze mieć badania lekarskie, 190 zł, ukończyc jeden bieg motocrosu w Olsztynie ( ze względu na wiek bede jechał w najsilniejszej klasie 125 senior) i zdać egzamin z wiedzy o motocrosie.

Wszystko po to żeby wystartować w amatorskim rajdzie.

PZM zamiast popularyzować sport dla amatorów to zamyka im droge :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Strzlek_t na stronach motoklubu olsztyn są zamieszczony jest regulamin mistrzostw okręgu cross-country, jedna z rund odbywa się właśnie w Ostródzie. Wyrażnie jest tam napisane, że można startować także bez licencji. Tak więc nie wszystko stracone, może będziesz mógł wystartować. Do zobaczenia na trasie pzdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No z frekwencją to rzeczywiście lipa.

Ale terny w lesie widac niezłe.

Za słabo pewnie to rozreklamowali :?

 

 

P.S. Własnie wróciłem z treningu po poligonie, ledwo zipie. Nie wiecie co robi z człowieka chęć nadąrzenia za wr 250 na rmxie :D :D :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklamą też słabo ale chodzi o to, że mogli startować tylko zawodnicy z licencją gdzyby było tak jak w zeszłym roku to zawodników było by 3-4 razy wiecej.

 

Wiadmo ,polska, jak zwykle wszystko zbyt skąplikowane i zawiłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...