Skocz do zawartości

Rękawice Roleff


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że temat był na pewno wałkowany kilka razy, znalazłem kilka postów ale nie takie, które by mnie interesowały lub nie pokazujące (allegro trzyma miesiąc tylko aukcje) zdjęcia poszczególnego modelu rękawic.

 

Czy ktoś miał/ma i może się wypowiedzieć na temat rękawic firmy Roleff model pokazany w linku poniżej?

http://allegro.pl/item676808010_hit_na_ryn..._piaseczno.html

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem przymierzyć i zakupić, na terenie Warszawy i okolic nie wiem gdzie sprzedają produktów firmy 4SR.

 

Co do Modeki to też się nad tymi rękawicami zastanawiam. Podskoczę do Tarboru (bo tam chyba mają Modekę) lub w MotoStyl'u na Targowej przyjrzę się i pomacam jak one wyglądają.

 

A jakieś doświadczenia masz z Modeką z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem przymierzyć i zakupić, na terenie Warszawy i okolic nie wiem gdzie sprzedają produktów firmy 4SR.

 

Co do Modeki to też się nad tymi rękawicami zastanawiam. Podskoczę do Tarboru (bo tam chyba mają Modekę) lub w MotoStyl'u na Targowej przyjrzę się i pomacam jak one wyglądają.

 

A jakieś doświadczenia masz z Modeką z tym modelem?

 

Jak chcialem kupic kombiaka 4sr to wyszlo ze nigdzie w W-wie nie maja ich produktow realnie, wiec moze byc ciezko.

 

Z Modeka mam takie doswiadczenie ze tez chce je kupic po pozytywnej recenzji na motogenie:

http://www.motogen.pl/laboratorium/testyak...yklu,art19.html

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem te rękawice, są super. Jutro je będę ostro testował.

W Warszawie w olekmotocykle.pl można je dostać od ręki, mają całą rozmiarówkę.

 

Edit: 04.07.2009

Dzisiaj przetestowałem te rękawice na torze, jeszcze się skóra musi rozciągnąć ale są one rewelacyjne, temperatura w środku w sam raz (dzisiaj było dość ciepło na torze).

 

Wada to szybko się brudzą ale da się przeżyć :)

Edytowane przez Galford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor ... tez mam modeke ale model z metalowymi ochraniaczami zamiast plastikow bodajze model professional... brudza sie szybko zwlaszcza od klamek :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...