Skocz do zawartości

wywalili mi moto podczas montażu alarmu!!!!!!!!!!!!!


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zajc wiesz co to nie jest problem z samym soba... dla mnie motocykl jest tez czescia mnie.... i naprawde duzo motocyklistow tak ma ... to jest wlasnie pasja polaczona z miloscia ... a to ze ktos uwaza inaczej nie uprawnia do twierdzenia ze inni maja ze soba problem :)

Dla mnie frajda jest jazda na motocyklu. Natomiast motocykl jest tylko rzecza ktora ta frajde ulatwia :) Motocykl moze byc japonski,wloski czy NRDowski.Czerwony, czarny czy bialy(byleby nie zielony :P). Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia. Wazne zeby fajnie jezdzil i sprawial mi przyjemnosc :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie frajda jest jazda na motocyklu. Natomiast motocykl jest tylko rzecza ktora ta frajde ulatwia :) Motocykl moze byc japonski,wloski czy NRDowski.Czerwony, czarny czy bialy(byleby nie zielony :P). Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia. Wazne zeby fajnie jezdzil i sprawial mi przyjemnosc :icon_twisted:

 

 

 

ok zajc 100%racji .

 

ale nie oszukujmy się moto też musi wyglądać .

 

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalerzy od producenta rozni produceci rozne patenty... ale z regoly nie powinno dac sie ruszyc z rozstawionym podnuzkiem

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalerzy od producenta rozni produceci rozne patenty... ale z regoly nie powinno dac sie ruszyc z rozstawionym podnuzkiem

Taaa, w MZtce mozna bylo jechac z otwartą nóżką boczną :icon_rolleyes:

A swoją drogą chyba pobiłeś rekord ilości ortów w jednym zdaniu. Gratuluję nowemu mistrzowi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ale odpalanie z pilota omija rozne patenty zabezpieczajace. Przeciez pozwala odpalic motocykl bez kluczyka w stacyjce... Takze skoro taki alarm omija stacyjke, byc moze ma po prostu bezposrednio kontrole nad stycznikiem rozrusznika :].

Zreszta. Alarmy to straszna lipa, szkoda kasy :P.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ale odpalanie z pilota omija rozne patenty zabezpieczajace. Przeciez pozwala odpalic motocykl bez kluczyka w stacyjce... Takze skoro taki alarm omija stacyjke, byc moze ma po prostu bezposrednio kontrole nad stycznikiem rozrusznika :].

Zreszta. Alarmy to straszna lipa, szkoda kasy :P.

 

Pzdr

 

A po co odpalać motocykl z daleka :icon_question: :icon_question: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmy to straszna lipa, szkoda kasy :P.

Alarmy same w sobie to nie lipa-tylko spokojniejszy sen wlasciciela ;) Natomiast przekombinowane alarmy, z "chujwiekomupotrzebnym" odpalaniem z pilota to porazka. Jak ktos sobie takie gowno zakłada, to powinien mieć głównie do siebie pretensje. Takie gadżety to dobre są do skutera z supermarketu,żeby szpanować przed koleżankami z 5c. A nie do poważnego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...