Skocz do zawartości

Czarnogora


piotrrs5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jazdy w kolumnie nie nauczysz się z czytania,choć warto mieć podstawy teoretyczne.Jazdę taką trzeba potrenować,najlepiej z grupą z którą się często jeździ.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam to i ja dorzucę parę fotek z naszego wyjazdu może komuś się przydadzą, jeśli będzie planował wyjazd w tamtym kierunku

Pozdrawiam. :crossy: :crossy:

 

http://picasaweb.google.pl/Sebavfr/BaKany2...CK-QwsXJy7yyeQ#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na moto w Chorwacji i autem z dzieciakiem w Czarnogórze. Powiedziałbym, że ceny w Czarnogórze to 1/2 tego co w HR. Noclegi, paliwo to może nie ale żywność i w marketach i w knajpkach to wielka różnica. Piwo w CG (obecnie to jest MNE) kosztuje w sklepie 0.5E (HR 1E) w knajpie 1.5E (w HR 3E) dobra pizza w pizzeri od 4E a rakija od sliva (czyli taki samogon ala śliwowica) który miał chyba z 50% to na targu kupowałem po 5E/litr :biggrin: Cena plejskavicy(takie kotlety z mielonego) w MNE też w markecie do 5E za kg w HR 2x drożej. Oczywiście drożej jest w Budwie a dużo taniej np w Sutomore, Barze... Dzieciak lubi lody , w MNE 30centów , w HR 5kn czyli też 2x więcej ale to nic do Grecji gdzie żądali sobie 1.5E za gałkę...Przejechałem przez MNE i całą Albanię (tam i z powrotem) do Grecji. Gdyby kogoś interesowała Albania to chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tutaj pare zdjęc z wyjazdu do Chorwacji, miała byc Czarnogóra ale ja zostawilismy na przyszly rok :bigrazz:

Troche długo zeszlo ale z czasem mialem cięzko

 

http://img175.imageshack.us/gal.php?g=10421290.jpg

 

P.S. Chętni na wakacyjny wyjazd do Czarnogóry w przyszlym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, obejrzałem zdjęcia poczytałem wszystko co napisaliście i aż mi ślinka cieknie :icon_eek: Taaaakie tortury, a to dopiero listopad!

[CIACH]

P.S. Chętni na wakacyjny wyjazd do Czarnogóry w przyszlym roku?

Może troche jeszcze za wcześnie żeby deklarować się na 100% ale chętnie bym się z Wami wybrał Mateusz. Z urlopem wiem, że nie będę miał problemu więc jak mi się nic nie "zesra" w tzw. międzyczasie to chętnie bym sie zabrał z kimś - moich znajomych nie pasjonują motocykle do tego stopnia, a i doświadczenia u mnie w takich wyprawach brak. Jestem pozytywnie zaskoczony kosztem takiej wycieczki, myślałem, że bez 4k nie ma co startować. Muszę więc sprawić sobie jakiś kuferek i szybę i jestem gotowy do drogi ;)

Edytowane przez patyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam!

 

Jedziemy z dziewczyną na początku lipca ew. czerw/lipiec na ok 2 tyg do Czarnogóry najprawdop,. w tamtą strone przez węgry, serbie, bośnie i powrót wzdłuż wybrzezą magistralą adriatycką w chorwacji do rijeki i dalej przez austrie do domu. jedziemy kawasaki VN 800. Szukam chętnych na taki wyjazd, jako że w grupie zawsze raźniej :biggrin: Co do dokladnego terminu i przebiegu trasy to jestesmy elastyczni z racji tego ze jestesmy studentami i bedzie juz po sesji :biggrin:

 

Więcej inf na PW lub tel 515 130 504

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybieram się do Czarnogóry, ale w bardziej skomplikowany sposób :icon_rolleyes: tzn. Varadero czyli kolega oraz Ventura czyli ja, a także 1 samochodzik czyli nasze lepsze połówki + po 1 sztuce córek.

Ruszamy 9 lub 10 sierpnia br. na miejscu kobiety plażują się, a my kwaterę traktujemy jako bazę wypadową (płd Chorwacja, Czarnogóra i może Albania) na około 10 dni. Kwatera w okolicach Budvy.

Jeśli ktoś będzie w okolicach zawsze można gdzieś wspólnie wyskoczyć :crossy: lub :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...