Skocz do zawartości

Chopper i Cruisery w "Zakupie Kontrolowanym" TVN Turbo


Cristiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem, czy dobry dział, ale na pewno jest wiele osób które stają przed podobnym wyborem jak bohater sobotniego odcinka.

 

Dokładnie 20 czerwca o godzinie 10:00 w TVN Turbo zostanie wyemitowany odcinek "Zakupu kontrolowanego" w którym porównany zostanie między innymi Suzuki Intruder 600, Yamaha Virago 750, Suzuki Maruder, będzie jeszcze jedna maszyna, ale wypadło mi z głowy co to za sprzęt.

 

Warto obejrzeć, zwłaszcza jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem podobnej maszyny. W końcu takie motocykle nie są zbyt często spotykane w tv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkie dzięki. Sam wprawdzie pomykam na czymś zupełnie innym, ale na pewno oglądnę. :biggrin:

W sumie to aż dziwne, że nie ma w tvn nikogo kto mógłby zrobić program o motocyklach. Bo te nieszczęsne niemieckie "Motocykle" to zupełne nieporozumienie.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie mam Turbo... ale nic straconego, pewnie na YT ktos wrzuci predzej czy pozniej :P

 

"Motory" nie sa takie zle, odstaje toto troche od naszych realiow, ale na maszyny mozna sobie popatrzec a i interesujacy test sie trafi od czasu do czasu ;)

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ktoś zrobić polski program o motocyklach. To tak jak z prasą - ja kupuję ŚM, bo tam są nasze realia, testy motocykli na naszych drogach itp. Przedruki i tłumaczenia z DE mniej mnie interesują. A są u nas ludzie, którzy mogli by zrobić program o motocyklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem było "jednym śleadem", itp itd.

A realia są takie że mamy taką prasę (niemieckie przedruki w MOTOCYKLU i tak bardzo o wszystkim że aż o niczym ŚM, i programy na jakie nasz rynek zasługuje.

 

A rynek mamy zaściankowy, ot co. W porównaniu z rozwiniętymi krajami...

Jak chcesz poczytać dobre periodyki o motocyklach to jakiś język obcy jest potrzebny....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem i w sumie takie sobie ....

Koles dopiero co zrobil prawko, wiec zielony jak szczypiorek na wiosne a motocykle ...

No coz ..... nie bylo w OGOLE Hondy !!!

Dwie suzuki, Yamaha Virago i Kawa Vulkan ....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinien ktoś zrobić polski program o motocyklach. To tak jak z prasą - ja kupuję ŚM, bo tam są nasze realia, testy motocykli na naszych drogach itp. Przedruki i tłumaczenia z DE mniej mnie interesują. A są u nas ludzie, którzy mogli by zrobić program o motocyklach.

 

jest taki program na kanale Play, monoslad. Prowadzacy ten sam co na tvn turbo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...