Skocz do zawartości

KTM LC4 640 High Flow - woda w cylindrze


Kwiatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, moze nie bedzie tak źle. Nie splanowana głowica ma jak najbardziej prawo przepuszczać, wiec weź to pod uwage.

Ale to przepuszcza w takiej ilosci, ze po godzinnym postoju rozrusznik nie mial sily przekrecic bo sie nazbieralo wody.

 

Na 100% pęknięta głowica przy trzonku zaworowym miałem już dwa takie przypadki w lc4

Przy ktorym zaworze?

 

Jak przykladalem do glowicy suwmiarkę i chyba w jednym miejscu delikatnie jest skrzywiona.

Macie namiary na jakiś magikow od glowic?

 

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze silnik byl zablokowany do 25 kW. Zdjalem blokady - siem popsul :(

Musze poszukac jakiegos warsztatu bo jakos boje sie oddac magikom w szopie mojej glowicy ;) Moze macie jakis sprawdzonych?

 

Takie pytanko jeszcze - na powierzchni styku cylindra z uszczelka sa slady starej uszczelki - co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą uszczelkę możesz usunąć używając np. gasket remover'a bądź rozpuszczalnika. Ja najtrudnejsze do usunięcia kawałki zeskrobywałem tepym nożykiem, musisz jednak uważać żeby nie porysować powierzchni. Na koniec warto przejechać cały cylinder papierem wodnym na szkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

Anihilator - wykrakałeś...

no i w PIZDU!! głowica pęknieta od prowadnicy zaworowej ssacej do wydechowej. nie nadaje sie do naprawy...

 

No i tak, nowa głowica jest bez zaworów. Mogę przełożyć te ze starej głowicy?

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, pomierz je tylko, czy nie są powypalane i jak wszytsko z nimi ok to mozesz je wsadzić.Tylko pamietaj ze trzeba je dotrzeć do gniazd, daj to do zakładu najlepiej, gdzie poskładają Ci to w całość.

A zorientuj sie ile kosztuja nowe zawory, bo moze warto było by dorzucić coś wiecej, a mieć wszytsko funkel-nówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawory mieliby mi podmienić u Sancheza - tam gdzie kupuję głowicę, wiec myślę, że to ogarną ;) stara głowica ma wrócić na dniach więc zobaczę czy zawory nadają się jeszcze do czegos.

 

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img232.imageshack.us/img232/7433/dsc0450.jpg

 

Tak wygląda głowica z pęknięciami.

 

Na zaworach nie widać wyraźnych śladow zużycia a pod paznokciem nie czuc zadnych progow. Chyba wystarczy dotrzec i sie nadaja do uzytku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...