Skocz do zawartości

weryfikacja oferty - sprint st 1050


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

ostatnio sprzedałem swoje poprzednie moto i przymierzam się do triumph'a. moje pytanie - czy ktoś wie coś na temat Sprinta z Liberty Motors Poznań? wiem, że już trochę stoi na allegro, jednak że jestem z Warszawy a do Poznania kawałek jest, nie mam możliwości mu się bliżej przyjrzeć. poniżej link do aukcji

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1163989

 

z góry dzieki za wszelkie info :notworthy:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

ostatnio sprzedałem swoje poprzednie moto i przymierzam się do triumph'a. moje pytanie - czy ktoś wie coś na temat Sprinta z Liberty Motors Poznań? wiem, że już trochę stoi na allegro, jednak że jestem z Warszawy a do Poznania kawałek jest, nie mam możliwości mu się bliżej przyjrzeć. poniżej link do aukcji

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1163989

 

z góry dzieki za wszelkie info :notworthy:

pozdrawiam

 

Dzwoniłem tam jakiś czas temu jak szukałem sprzęta i dowiedziałem się że ma przejechane chyba 65 tyś. km, pierwszy właścicel, miał delikatny ślizg (Właściciel wcale tego nie ukrywał więc być może wszystko jest ok.).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań to 2h 50min drogi pociągiem, 180 zeta w obie strony. Jeśli poważnie myślisz o zakupie to na odległość racze nie da rady. No... chyba, że ja już starej daty jestem ? ?

 

PS

Z opisu dobrze to wygląda, jak by dali 6mscy gwarancji byłoby bingo.

 

 

jasne, że nie zamierzam kupować na odległość, pytałem tylko czy ktoś coś wie bądź oglądał ten sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat, ponieważ tak samo potrzebuje pomocy w oględzinach moto.

 

Będę wdzięczny osobie, która chętnie podjechałaby przyjrzeć się bliżej temu eSTekowi w Piaseczno/Zalesie niedaleko Warszawy.

 

http://otomoto.pl/triumph-sprint-st-M1356346.html

 

Do Piaseczna mam ponad 300km i wolałbym uniknąć niespodzianek na miejscu stąd moja prośba.

 

Być może ktoś będzie przejeżdżał przez tamte okolice, albo po prostu z własnej ciekawości podskoczy i zbada sprzęt.

 

Będę mega wdzięczny. :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

tego sprinta oglądałem osobiście. moto sprowadzone z anglii - i to widać w postaci rdzy na wielu częściach. lakier odpada w niektórych miejscach pod zbiornikiem. przebieg to 45 tys mil, więc ok 72 tys km. wg mnie 8,5 tys to trochę za dużo na to moto, zwłaszcza że ok 1 - 1,5 tys trzeba w niego włożyć. z daleka prezentuje się lepiej niż z bliska. moto z pewnością nie miało żadnych przygód. miałem także okazję się nim przejechać i nie zauważyłem niczego niepokojącego. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki, takiej opinii mi trzeba było.

Faktycznie aż tak źle wygląda? Wydawało mi się, że cena za to moto nie jest zbyt wyśrubowana.

Jak chodził silnik, były jakieś niepokojące dźwięki? Cokolwiek?

Rzeczy typu zestaw napędowy, opony w jakim stanie?

 

Interesuje mnie jeszcze do czego to moto można przyrównać gabarytowo?

Miałem okazję pośmigać banditem 1200, v-stromem 650 i jajkiem 750

Ciekaw jestem jak Sprint wygląda przy tych motocyklach.

 

Mam 175 cm wzrostu i po prostu nie wiem czy podołam Sprintowi...

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darqvader napisal:

"miałem także okazję się nim przejechać i nie zauważyłem niczego niepokojącego. pozdrawiam"

 

a Ty pytasz:

"Jak chodził silnik, były jakieś niepokojące dźwięki? Cokolwiek? "

Dostales odpowiedz...

Co do wzrostu...

Skoro dosiadales takie maszyny jak w/w to ze Sprintem nie bedzie problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam jakiś czas temu jak szukałem sprzęta i dowiedziałem się że ma przejechane chyba 65 tyś. km, pierwszy właścicel, miał delikatny ślizg (Właściciel wcale tego nie ukrywał więc być może wszystko jest ok.).

 

Ogłoszenie jest już nieaktywne, ale jeśli przebieg 65 tys.km to domyślam się, że chodzi o nieb bieskiego sprinta bodajże z 2005 albo 2006 roku?

Spokojnie moim zdaniem moto jest pewniak. Jeździ tym mechanik pracujący tam i z rozmów z nim wychodziło na to, że dba o sprzęt. Ma jakieś nakładki carbon żeby nie rysować baku. Sprzęt moim zdaniem pewny i z tego co mówił to jest zadowolony z niego.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat, ponieważ tak samo potrzebuje pomocy w oględzinach moto.

 

Będę wdzięczny osobie, która chętnie podjechałaby przyjrzeć się bliżej temu eSTekowi w Piaseczno/Zalesie niedaleko Warszawy.

 

http://otomoto.pl/triumph-sprint-st-M1356346.html

 

Do Piaseczna mam ponad 300km i wolałbym uniknąć niespodzianek na miejscu stąd moja prośba.

 

Być może ktoś będzie przejeżdżał przez tamte okolice, albo po prostu z własnej ciekawości podskoczy i zbada sprzęt.

 

Będę mega wdzięczny. :flesje:

 

 

Nie pojechałem jednak po tego sprzęta.

Powód?

1. Czarny wahacz. Przeglądałem tysiące zdjęć, czy to na bikepics czy na triumph rat i wszystkie mają go w kolorze metalicznym, srebrnym.

2. Szpara między dolnymi owiewkami, równolegle do przedniego koła, które powinny się zetknąć poniżej chłodnicy.

 

Dzwoniąc do sprzedającego miałem nadzieję, że dowiem się czegoś więcej na temat tych rzeczy. Niestety o wahaczu nic, a o tej szparze to podobno w moto jest zamontowana nieseryjna chłodnica oleju... i dlatego jest szpara między owiewkami no i jeśli jestem niezainteresowany to do widzenia!

 

Być może dla kogoś to drobne niedociągnięcia, dla mnie niestety nie.

 

Tak poza tym, Sprint St 955 był produkowany od 99 roku, i podobno ma 105 KM, chociaż niektóre źródła podają, że 120 KM.

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...