Skocz do zawartości

warszawa ustawka:)


gronoszowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze jutrzejsze popoludnie/max pojutrze bedzie juz obsfitowalo w sprzyjajaca aure i bedzie mozna zebrac jakas ekipe na wyprawe. A jak nie to weekend...

Jakies koncepcje zawszczasu co do miejsca przeznaczenia i miejsca zbiorki?

Ja moge jeszcze kumpeli podpytac o opuszczone miejsca pod Warszawa i moznaby gdzies smignac. Wzialbym aparat i zdjecia porobil.

Ostatnio tez upatrzylem przy lotnisku w Modlinie stara wieze kontrolna.

Cos z tego typu klimatow:

http://www.opuszczone.com/lista_woj.php?miejsce=warszawa

 

Dajcie znac czy tego typu cel podrozy wam odpowiada i czy chcielibyscie na miejscu sie poprzeciskac przez zakamarki opuszczonych budynkow.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja rowniez jestem swiezak na tym forum i chcialem sie z Wami wszystkimi przywitac..

 

W i t a j c i e!!

 

Stosunkowo od niedawna mieszkam w warszawie i bardzo chetnie wybralbym sie na wspolna przejazdzke mala lub duza, jezdze raczej wolniej niz szybciej ;0) ostatnio w pojedynke a wiadomo ze w grupie razniej.

 

Bylbym wdzieczny za przygarniecie mrugacz.gif

 

Moze planujecie cos w ta niedziele?

 

W taki razie czekam cierpliwie i pozdrawiam Was!!

 

kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pytałeś to odpowiadam, tak mnie rodzice wychowali, jeżeli zwyczajne "Nie" jest dla Ciebie problemem, bądź nie możesz zrozumieć tego krótkiego słowa, zalecam wizytę u terapeuty.

 

 

Jeżeli mówisz już o wychowaniu to mnie uczyli że się odpowiada pełnym zdanie... Ale nie mam czasu na pierdoły, za ładna pogoda zęby dyskutować. Jadę pośmigać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elóweczka,

 

Powiele pytanie w innym temacie :-)

Czy ktoś chętny na dziśiejsze latanie popołudniu i/lub wieczorem?

Pogoda powinna dopisać :-)

 

Pozdro 600 :buttrock:

 

 

Ja właśnie wychodzę polatać. Ok 12 wracam coś zjeść i zajrzę na forum (możne będzie ktoś chętny pośmigać po mieście). Pozdrawiam. :biggrin:

Edytowane przez DziubyWWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

kto mi powie z kim dzisiaj latalem od swietokrzyskiej do pl zawiszy (polecieliscie dalej w zwirki)?? byla cala grupa ale zapamietalem tylko gixxa z poczatkiem rej WPR i ladnym tyleczkiem tuz nad nia...; )))

 

jakas zorganizowana akcja byla czy co??

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...