Skocz do zawartości

CBR1000rr i 800 km jednego dnia


WieslawP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w PL moze i tak. :icon_mrgreen: Wszystkim tym, ktorzy tak twierdza polecam przejechanie 600 km po alpach, a wtedy mozenmy zaczac pogawedke :icon_mrgreen:

 

:crossy:

no a co powiesz wypad na weekend nad ocean 1200 km w jedna , na motocyklu torowym z doczepionym jakims swiatlem?? :crossy: , wszystko sie da jak sie jest hardcorem :buttrock: ;)

http://www.bikepics.com/pictures/1700259/

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłoch w Boszkowie :biggrin: :buttrock:

 

Just a little :bigrazz:

 

Ale laski sikały co nie ?

 

w PL moze i tak. :icon_mrgreen: Wszystkim tym, ktorzy tak twierdza polecam przejechanie 600 km po alpach, a wtedy mozenmy zaczac pogawedke :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

To ja proponuje 600km po Polskich drogach. 300 km po dziurach takich że nerki wołają "na pomoc", 200 km w koleinach i 100 km po źle wyprofilowanych zakrętach i zdrapkach. :buttrock:

Dziękuję :notworthy:

 

A z resztą co to jest 500 czy 600 km prawda? :crossy:

 

Dwa machniecia ogonem i trzy zmiany biegów. Ot co :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL moze i tak. :icon_mrgreen: Wszystkim tym, ktorzy tak twierdza polecam przejechanie 600 km po alpach, a wtedy mozenmy zaczac pogawedke :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Primo. Porównanie nie teges.

 

Secundo. Skąd wiesz gdzie śmigamy?

 

Ale laski sikały co nie ?

 

I machały majtkami :wink:

 

:buttrock:

 

no a co powiesz wypad na weekend nad ocean 1200 km w jedna , na motocyklu torowym z doczepionym jakims swiatlem?? :crossy: , wszystko sie da jak sie jest hardcorem :buttrock: ;)

http://www.bikepics.com/pictures/1700259/

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co powiesz wypad na weekend nad ocean 1200 km w jedna , na motocyklu torowym z doczepionym jakims swiatlem?? :crossy: , wszystko sie da jak sie jest hardcorem :buttrock: ;)

http://www.bikepics.com/pictures/1700259/

 

Pewnie, ze sie da, tylko jest maly dylemacik, z tego co pamietam to w tym kraju ktory to lezy nad oceanem to z regoly drogi sa powiedzmy nieco prostsze ( liniowo ) niz w tych po drugiej stronie oceanu :biggrin:

 

 

Primo. Porównanie nie teges.

 

Dlaczego ? ? ?

 

Secundo. Skąd wiesz gdzie śmigamy?

 

no gdybys smigal chociarz raz w zyciu po Alpach nigdy niewpadl bys na takie pytanie czy odpowiedz :icon_mrgreen:

 

Polecam przejedz sie, bedziesz wtedy wiedzial o czym mowa :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od kierownika , ja na XR wysiadam po 200 km w siodle, mimo ze mam mietkie zawieszenie a i kanpa nie jest deskowata.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Karolka mi tu brakuje. :bigrazz:

 

Pitolenie o szopenie, wsiadaj, jedź i się przekonasz. Jak będziesz szarpał to po 600 km łapy będą bolały, jak spokojnie to z palcem w tyłku machniesz 800 jednego dnia.

 

Ostatnio na wyjeździe w ramach MGS w 3 dni strzeliłem 1200km, ostatniego dnia 500km. Jedyny wyznacznik kiedy zejść z moto to znikające w szalonym tempie zera na rachunku w banku i tyle :biggrin:

 

I powiem wam jeszcze że po takiej wycieczce niedzielnej na 500-600 km to wszystko boli. I dupa i głowa i ręce, szumi we łbie od decybeli i wiatru i jest ZAJE*IŚCIE!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa jak wy jezdzicie, ze od jazdy na sporcie was nadgarstki bola??? chyba jak PRECLE :P

przeciez na takich moto nadgarstki bola tylko przy jezdzie na parkingu, w innym przypadku nie maja prawa

dupa to moge jeszcze zrozumiec ale nadgarstki??? chlopcy nazwa MGS powinna byc zmieniona na MGP lub MGO (w takiej mogly by was bolec nadgarstki) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzyn rozwiń skrót MGP i MGO proszę.

 

O ile jeszcze MGO to kumaken, to MGP...? ;)

 

Mnie jak pisałem tylko tyłek boli co najwyżej po takiej dłuższej jeździe (kanapa średnio wygodna...) i na początku sezonu nie tyle nadgarstek co kciuk lewy od... Dźwigni sprzęgła, bo mam hydrauliczne a nie linkę i ciężko chodzi i dópki się nie poćwiczy to się człowiek męczy i boli "łapka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...