Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma, lub miał SVkę?

Chciałbym się dowiedzieć trochę na tematy:

-jak toto jeździ (najlepiej jeszcze porównania do innych ujeżdżanych przez Was motocykli)

-czy coś się sypie, coś denerwuje?

-jakie są największe wady i zalety?

-czy nadaje się do turystyki?

-ogólne wrażenia.

 

Będę wdzięczny za każdą popartą doświadczeniem odpowiedź, ... za domysły i teorie też, tylko proszę o zaznaczenie, czy ktoś miał w ręku SV, czy nie. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć VX! Nie jezdziłem SV-ką, ale to ulubiony motocykl niemieckiego kaskadera Christiana Pfeifera, no i w niemiaszkowie , był w pewnym okresie najlepiej sprzedającym się sprzętem.Na krętych trasach i w mieście podobno wyśmienity(ocena z pisemek i websitów!), lecz sam nie miałem okazji, mam doświadczenia z Ducati(też dwójka),ale Duc to Duc, tak mi się podobał że problem z regulatorem napięcia zszedł na drugi plan:-)) . Swoją drogą ,chcesz kardana zmienić na zębatkową zmorę?!Zastanów sie!Nie lepiej GUZZI V11 !Pozdrawiam!Janek z Łomży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej Guzzi V11, na razie zbieram informacje i ... kasę.

W przyszłym sezonie jeżdżę na kardaniastym VXie, tylko w zimie zrobię mu sztywniejszy przód, podopieszczam szczególiki, założę z przodu stalowy przewód hamulcowy ... może jak już będzie taki boski, to w ogóle odpuszczę zmianę sprzęta.

 

Chcę zweryfikować to, co piszą w gazetkach i na stronach o doświadczenia z jazdy. Wiedzy o motocyklach nigdy za dużo.

 

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

cześć

mam svałę rok i zrobiłem nią w tym sezonie 12 tyś. km, sama jazda jest rewelacyjna-silnik fałka i do tego mam ixila sportowego- chodzi jak ducati, na trasie nie męczy-byłem nią pod holandią i zpowrotem, wcześniej jeżdziłem honda cb 500 (uważm że jest to motocykl najlepszy z 500-ek i w ogóle bardzo dobry, może kiedyś do niego wrócę) i porównując oba to napewno sv wypada lepiej w osiągach (sv poszła 225km/h, chociaż cb 500 też nie banalne 200km/h) i w ogóle jest to motocykl klasę wyżej ale ....w

suzuki mogą denerwować pierdoły które nie występowały w hondzie, np: hałasują mi gable, nieraz ciągnie troszke sprzęgło na jedynce nie wiedzieć czemu i może zgasnąć, no coś mi zaczęło hałasować w przednim cylindrze ( ??!!!!)

ale polecam. mimo to nie ma większych problemów a jazda jest wypasiona na maxa

nie prędko go sprzedam

kszechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

hm, przejechałam na sv-ce jakieś 3 tys. km tyle że głównie po mieście i na krótkich trasach, więc o długich nic nie mogę powiedzieć. Generalnie jest super, jedyna rzecz która jest niesympatyczna to to że tylne koło jest niestabilne w zakręcie, delikatnie 'chodzi' na boki. W sumie nic złego się nie dzieje, trzeba się przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, przejechałam na sv-ce jakieś 3 tys. km tyle że głównie po mieście i na krótkich trasach, więc o długich nic nie mogę powiedzieć. Generalnie jest super, jedyna rzecz która jest niesympatyczna to to że tylne koło jest niestabilne w zakręcie, delikatnie 'chodzi' na boki. W sumie nic złego się nie dzieje, trzeba się przyzwyczaić

 

no ale Ty masz SV 1000, a nam raczej chodzi o SV 650...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...