Skocz do zawartości

uwaga oszust na otomoto.pl


Tazzman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.Handlarz nie czuje ducha motorowego,on tylko myśli jak najtaniej za granicą kupic a u nas sprzedać.p

Piękne :biggrin:

Też uważam za skandal że importem motocykli zajmują się jakieś podejrzane indywidua nastawione tylko na zysk.

Pójde do księdza na parafię, zapytam może jakiś zakon ma zapisane w klauzuli "rozpowszechnianie motocykli drogą zbliżenia do Pana". Braciszkom świętym zrobię w podzięce ucztę z chleba razowego i wody, i nowa sztuka sie zalśni w garażu. I żaden grzeszny spekulant nie zarobi ani złotówki! :icon_mrgreen:

Amen.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Patrzcie na co trafiłem szukając BMW, zaznaczam że ogłoszenie było z OTOMOTO napisane wzorową polszczyzną i nie był podany adres email. Cena jakaś bardzo okazyjna, ogłoszenia już nie widać...

Zadałem pytanie pokazane na fotce i patrzcie na odpowiedź...

 

PS.. znalazłem nowe ogłoszenie

http://otomoto.pl/bmw-independent-r-1200-c-M2611661.html

czy to może być ściema?

post-37450-0-90338600-1306233624_thumb.jpg

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to może być ściema?

Ściema jak nic, zainteresujesz się bardziej to dostaniesz bajkę, że koleś pracował/studiował w PL, kupił tutaj motocykl, a potem zabrał go do Anglii czy innego miejsca stąd ma polskie dokumenty. Odpuść sobie :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że to po prostu zwykły wałek. Koleś wystawia motocykl a na e-maile odpisuje "bot" a nie "koleś".

Założę się o dźwignię zmiany biegów, że ta aukcja była wystawiona w wielu krajach, gdzie język angielski jest do zrozumienia. Gość się tylko wysilił pisząc ogłoszenia w kilku językach. Nie ma sensu się w to zagłębiać :banghead:

 

Pozdrawiam

 

@literówka

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na co trafiłem szukając BMW, zaznaczam że ogłoszenie było z OTOMOTO napisane wzorową polszczyzną i nie był podany adres email. Cena jakaś bardzo okazyjna, ogłoszenia już nie widać...

Zadałem pytanie pokazane na fotce i patrzcie na odpowiedź...

 

PS.. znalazłem nowe ogłoszenie

http://otomoto.pl/bmw-independent-r-1200-c-M2611661.html

czy to może być ściema?

 

ODPUŚĆ.

Sam przerabiałem to na wiosnę, sposób był podobny tylko w drugą stronę.

Dzięki przyjaciołom i znajomym uratowałem kasę i motocykl.

pzdr, jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexar może mieć rację, że to bot. Treść tego meila to zwykły szablon, widziałem identyczne w wielu miejscach...Zmienia się tylko nazwa motocykla, cena i email nadawcy.

 

Kazałem mu się chędożyć :icon_biggrin: Niech sobie przetłumaczy na angielski co to znaczy.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem coś podobnego odnośnie samochodu, nie pamiętam dokładnie teraz, o co chodziło, bo to było już jakiś czas temu. Zapamiętałem tylko, że to był wałek :excl:

//

Wystarczy w google wkleić część maila, np. TU

Edytowane przez Slav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...