Skocz do zawartości

HAYABUSA K9


carus12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale na chrzcinach aparat był :D hehehe wiesz kolego za badziorka nie kupisz dobrego aparatu bo za tanio idą sam sprzedałem za 100zł , A na tymi butelkami sam bym pochandlował z chęcią moze bym R1 se kupił :) zrób telefonem foto :) a kolego wyżej becikowe jakieś 2000zł teraz wiem bo moja kobieta jest w szpitalu już prawdo podobnie na dniach mi się urodzi cura :) , chyba że fałszywy alarm był . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie to Twoje Suzuki :crossy: Prawdę mówiąc myślałam, że chrzciłeś syna w sensie Su(zu)ki(*)syna, a tu prawdziwe chrzciny były :bigrazz: Gratulacje podwójne. Niech służy niezawodnie i bezpiecznie Cię wozi, żebyś mógł Potomka na Św. Krzysztofa na święcenie pojazdów zawieźć :biggrin:

 

Lewa w górze :bigrazz:

 

P.S. Skąd pomysł na zmianę Bandziora na Haykę?? Długo jeździłeś Bandytą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Zapodaj więcej fotek.

 

PS.

Skąd pomysł na zmianę Bandziora na Haykę?? Długo jeździłeś Bandytą??

Rozumiem, że nadeszła już chwila by temat zmienił się w lawinę porad jak to źle i jakie to be, że tyle i tyle Szanowny Kolega jeździł Banditem i jakie to jest be, że się z niego przesiadł na TAK MOCNEGO grzmota...

?

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, że nadeszła już chwila by temat zmienił się w lawinę porad jak to źle i jakie to be, że tyle i tyle Szanowny Kolega jeździł Banditem i jakie to jest be, że się z niego przesiadł na TAK MOCNEGO grzmota...

?

 

 

Moje pytanie wzięło się z czystej babskiej ciekawości. Jako że Bandyta do słabych sprzętów nie należy chciałam się dowiedzieć, czy był jakiś konkretny impuls powodujący przesiadkę, zauroczenie, okazja, potrzeba, czy kaprys??

 

Ogromnie się cieszę, że Kolega będzie na grzmocie pomykał, bo przecież duża pojemność to nie determinacja do zapitalania, tylko margines mocy, zapewniający sprawne wykonywanie manewrów, bez konieczności chrzczenia bielizny płynami i myślami: zdążę, nie zdążę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...