Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie odwracam kota ogonem ale nie lubie jak ktoś ma ocenic Simsona a ocenia Mnie!!

 

Nikt nie ocenia ciebie ... w kazdym razie nie ja. Zareagowalas obrona na szczere-az-do-bolu opinie ... przesadziles.

Moim zdaniem brzydal i co ... bije w ciebie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę, jak ktoś z simsona chce zrobić enduro a nawet crossa.

Przz to że jest podwyższony traci na wyglądzie, a czy coś daje wątpię,

do skoków i tak się nie nadaje. Zawsze jestem za oryginałami a tjuningowcom

stanowczo mówimy NIE! Naprawdę współczuję gustu.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na proźbe Simaka_ Enduro powiem coś o silniku został zrobiony remont oraz lekki tuning w którego sqad wchodzą:

-sportowa świeca NGK

-Tłok japoński chartowany w kąplecie z pierścieniami

-Gaźnik BING

-Stożkowy filtr powietrza

-polerowane kanały

-Odciążone sprzęgło (spiłowane wbrew pozorom dużo daje)

-zebatka 16 jak jeżdze normalnie a jak w terenie to 12 albo 10

 

Co daje nam V-max 90km/h (możecie nie wieżyć ale tyle idzie są światkowie :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie!!!!!!!!!

 

Moim zdaniem ENDURSA zachowałes sie bardzo ,,szczeniacko proszac nas najpierw o ocene twojego simka a kiedy prawie nikomu sie nie podobał stwierdziłas ze naskoczylismy na Ciebie :evil: :buttrock: :evil:

Nastepna rzecz udowadniajaca trwoje głupie zachowanie!!!!! Gdy ktos pokazał fotke bardo ladnego moim zdaniem simka (w orginale a nie ,,tuning,, na enduro) zaczołes obrzucac Greeda zbednymi komentarzami w których nie miałres racj..........

Np ,,zardzewiały silnik,, od kiedy silnik (aluminium) rdzewieje

I te boczki........czy mosza bycc takiego saamego koloru co bak!! Mojim zdaniem tak fajnie wyglada!!!!!!!

No i lakier!!!! Co ty w nim widzisz złego????? Mi sie podoba!!!!

 

Ps. Enduras zmien swoje postepowanie!!!!!!!!!!! :( :D :banghead:

 

Pozdro 600!!!!!!!! :banghead: :banghead: :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
Podsumowanie!!!!!!!!!

 

Moim zdaniem ENDURSA zachowałes sie bardzo ,,szczeniacko proszac nas najpierw o ocene twojego simka a kiedy prawie nikomu sie nie podobał stwierdziłas ze naskoczylismy na Ciebie  :evil:  :buttrock:  :evil:  

Nastepna rzecz  udowadniajaca trwoje głupie zachowanie!!!!!  Gdy ktos pokazał fotke bardo ladnego moim zdaniem simka (w orginale a nie ,,tuning,, na enduro)  zaczołes obrzucac Greeda zbednymi komentarzami w których nie miałres racj..........

Np ,,zardzewiały silnik,,   od kiedy silnik (aluminium) rdzewieje

I te boczki........czy mosza bycc takiego saamego koloru co bak!! Mojim zdaniem tak fajnie wyglada!!!!!!!  

No i lakier!!!! Co ty w nim widzisz złego????? Mi sie podoba!!!!

 

Ps. Enduras zmien swoje postepowanie!!!!!!!!!!! :(  :D  :banghead:  

 

Pozdro 600!!!!!!!! :banghead:  :banghead:  :buttrock:

 

Nie chciał bym Greeda usprawiedliwiać, ale jego simek zawdziecza wygltaki wygląd poprzedniemu właścicielowi, który był własnie pokroju ENDURASA, dla takich gości nie ma innej nazwy jak wjejski tjuner. Myśli taki, że jak załozy świece NGK i filtr stożkowy (tudzież owiewkę dającą 34 km/h więcej) to od razu takie moto należy podziwiac.

 

Prawda jest bardziej brutalna. Motocykli klasycznych nie powiino sie przerabiać aż tak perwersyjnie (baa ich nie powinno sie w ogóle przerabiać) tylko starać się je przywrócic do oryginału (jeżeli juz chcesz nadac mu indywidualny charakter to powinny to byc zmiany kosmetyczne), sądzę że z moja opinią zgodzi się większość forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę, jak ktoś z simsona chce zrobić enduro a nawet crossa.

Przz to że jest podwyższony  traci na wyglądzie, a czy coś daje wątpię,

do skoków i tak się nie nadaje. Zawsze jestem za oryginałami a tjuningowcom

stanowczo mówimy NIE! Naprawdę współczuję gustu.

 

 

Pozdrawiam

 

TU CIE POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI taki własnie mialem koncept, bo ten moj Simson to byla nieziemska pada z półautomatycznym sprzęgłem i silnikiem od Simsona DUO (Icea wiesz o jaki chodzi, wiedzielismy go kiedys :buttrock: ).

 

A więc na proźbe Simaka_ Enduro powiem coś o silniku został zrobiony remont oraz lekki tuning w którego sqad wchodzą:

-sportowa świeca NGK

-Tłok japoński chartowany w kąplecie z pierścieniami

-Gaźnik BING  

-Stożkowy filtr powietrza

-polerowane kanały

-Odciążone sprzęgło (spiłowane wbrew pozorom dużo daje)

-zebatka 16 jak jeżdze normalnie a jak w terenie to 12 albo 10

 

Co daje nam V-max 90km/h (możecie nie wieżyć ale tyle idzie są światkowie :evil:  )

 

Chciałbym zobaczyc tych "świaTków"

 

Jakos nie moge uwierzyc w ten twój super-tjunink, moze to bylo 9 a nie 90, pomnozyles zobie w tym małym móżdżku razy 10? Pozatym "sportowa" świeca rzeczywiscie duuuuuużo ci da w Simsonie heh... jesteś beznadziejny

 

 

Pozatym mimo ze ten silnik ma 3 biegi osiagi i budowe ma baaardzo zblizona do S51. Osiagi wrecz takie same

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea wiesz o jaki chodzi, wiedzielismy go kiedys  

 

Jasne ze wiem... taki duo do szkoly w deszczowe dni jak znalazl :buttrock:

 

Nie chciał bym Greeda usprawiedliwiać, ale jego simek zawdziecza wygltaki wygląd poprzedniemu właścicielowi, który był własnie pokroju ENDURASA, dla takich gości nie ma innej nazwy jak wjejski tjuner. Myśli taki, że jak załozy świece NGK i filtr stożkowy (tudzież owiewkę dającą 34 km/h więcej) to od razu takie moto należy podziwiac.

 

Jose zapomniales o nalepkach +2KM ... ale to inna historia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie, jak przejżałem ten temat to wygląda tak, że chciałeś się

pochwalić jakiego to masz simka a zostałeś z***any i bronisz się ile możesz.

 

Nie każdemu się podoba to samo i mimo iż twoim kolegam może się baardzo

podobać, to nam nie. Wystawiając go na "opinię publiczną" powinieneś być

przygotowanym na dobre i złe komantaże.

 

A tak w ogóle to PEACE :evil: :buttrock:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samson, gdzie jest qr*a samson... ten temat powinien dawno zostac zamkniety/usuniety :| I BASTA!

 

 

PS: rider w twoim podpisie czytam:

Kupię simsona S51

 

dogadaj sie z endurasem :smile2: :lol: :smile2: :lol: :smile2: :lol: :smile2: :lol: :smile2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhhaaahahahaha Rider zachecam!!!!!!

 

Sprzet przeszedł calkowity tuning wiejski!!!!!!!

Nowy lakier

hahaahha.....opony kostki :lol:

Fajna bryka nie katowana buahahahahaahhaahaha

 

Pozdro 600 :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...