Skocz do zawartości

ktm lc4 620 96r mocno sie grzeje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co moze byc przyczyna takiego grzania sie motoru.pompa chodzi termostat tez ok weze ok nie pozatykane plyn mowy a i tak sie gotuje.co moze byc przycco moze byc przyczyna takiego grzania sie motoru.pompa chodzi termostat tez ok weze ok nie pozatykane plyn mowy a i tak sie gotuje.co moze byc przyczynazyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moze byc przyczyna takiego grzania sie motoru.pompa chodzi termostat tez ok weze ok nie pozatykane plyn mowy a i tak sie gotuje.co moze byc przycco moze byc przyczyna takiego grzania sie motoru.pompa chodzi termostat tez ok weze ok nie pozatykane plyn mowy a i tak sie gotuje.co moze byc przyczynazyna

czy bylo dlubane cos przy silniku?zwroc uwage na odpowietrzenie systemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba uszczelka pod glowica siadla , wywala ci plyn do zbiornicza wyrownawczego i przelewem za moto ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatrak chodzi.a jak z ta mieszanka??jak podkrece to wchodzi na wyzsze obroty.ma wejsc na nizsze czy na wyzsze??

 

Chyba krecisz sruba wolnych obrotow. Chodzi o mieszanke paliwowo-powietrzna. Samem na oko ciezko wyregulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki to gaznik ale tam jest tylko jedna sruba z plastikowym lebkiem z prawej strony a z lewej jest taki guzik kotry mozna wcisnac i wyciagnac.jak nia pokrece to po dodaniu gazu gasnie tak jakby sie zalewal

 

a jak mam odpowietrzyc uklad??jak sie mocno zagrzeje to wywala plyn przez wezyk przelewowy ale nie zawsze tak jest.czasmi jest normalne chlodzenie

Edytowane przez golas33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sruba z plastikowym lebkiem to wlasnie sruba wolnych obrotow, ona nie zmienia mieszanki tylko otwarcie przepustnicy na wolnych obrotach. Kiedy wkrecasz to obroty wzrastaja, wykrecasz - zamykasz przepustnice.

Zapewne masz gaznik mikuni.

 

Nigdy nie odpowietrzalem wiec niech ktos inny opisze jak sie to robi.

Powodzenia

 

Ps. Kiedy sie grzeje? na wolnych obrotach czy podczas jazdy na wyzszych obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki to gaznik ale tam jest tylko jedna sruba z plastikowym lebkiem z prawej strony a z lewej jest taki guzik kotry mozna wcisnac i wyciagnac.jak nia pokrece to po dodaniu gazu gasnie tak jakby sie zalewal

 

a jak mam odpowietrzyc uklad??jak sie mocno zagrzeje to wywala plyn przez wezyk przelewowy ale nie zawsze tak jest.czasmi jest normalne chlodzenie

typowałbym na wade ukladu chlodzenia a nie zasilania.Nie odpowiedziales mi czy ktos juz dłubał przy silniku? Zanim bedziesz zdejmowal glowice,bo wskazuje na to ze to uszczelka,zrewiduj termostat i przyjrzyj się pompie wodnej,bo moze przepompowywuje za malo płynu (padniete łopatki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...