Skocz do zawartości

spodnie ze sliderami


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - odpuście. Nie znacie się. Alpiny są najlepsze. Tak powiedział KS, nasza forumowa wszechnica wiedzy wszelakiej, więc tak jest. Koniec, kropka. Bez dyskusji.

 

A każdy, kto się sprzeciwia, lub co gorsza - wymaga merytorycznych argumentów (najlepiej wynikających z własnego doświadczenia), będzie musiał w ramach pokuty przeczytać 48 numerów archiwalnych Motorrada, oczywiście w języku niemieckim, włączając w to wykucie wszystkich tabelek i punktacji z testów.

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kumam. Myślałem, że swoje słowa oparłeś na doświadczeniach własnych. Niestety się jednak pomyliłem.

 

I co z tego, ze oparlem rowniez na wlasnych ? ? ? Wystarczy, ze Ty oparles na wlasnych ktore sa niczym nie podparte.

 

Takich "obiektywnych" ocen na miejscu innych jednak bym nie brał pod uwagę.

 

Widzisz ludzie ktorzy powiedzmy maja IQ troche wyzsze od .... jezeli chca sie czegos dowiedziec to siegaja do zrodel fachowych w ktorych zamieszczone sa nie subjektywne oceny jednego uzytkownika ( laika ).

 

Mozesz podac mi wiec na jakiej podstawie twierdzisz, ze Ness jest lepszy od Alpinestars ? Przeprowadziles test wytrzymalosci, tlumienia uderzen protektorow jakie zostaly umieszczone w obydwu kombinezonach, jezeli tak to podaj z laski swojej wyniki, chetie dowiem sie czegos nowego.

 

...przeczytać 48 numerów archiwalnych Motorrada, oczywiście w języku niemieckim, włączając w to wykucie wszystkich tabelek i punktacji z testów.

 

Fat rozumiem, ze mozna czuc do kogos antypatie, ale moze wypowiesz sie co do kompetencji owego czasopisma i tego, ze polski Motocykl zamieszcze ochlapy w jego przedruku.

 

P.S. w 2007 pisalem o tescie opon m/i Metzeler M3, wtedy rowniez znalezli sie tacy ktorzy wiedzieli lepiej, bo oini przetestowali sami i oni wiedza najlepiej, po dwoch latach znajduje na forum

 

http://forum.motocyklistow.pl/Opowiem-o-Me...ec-t115890.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat rozumiem, ze mozna czuc do kogos antypatie, ale moze wypowiesz sie co do kompetencji owego czasopisma i tego, ze polski Motocykl zamieszcze ochlapy w jego przedruku.

Nie mam się o czym wypowiadać, bo również sobię cenię to pismo, zwłaszcza w oryginalnej wersji językowej. Dla mnie jednak tabelki z punktami czy wykresy z testów to za mało, aby mówić że "produkt X nie dostarsta do pięt produktowi Y". Zwłaszcza, że wątek dotyczy produktów firm renomowanych, robiących ciuchy wysokiej jakości (w większości), a nie przykładowo RetBike vs Arlen. I tyle.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wzbudzilem spore zainteresowanie tematem jak i niepotrzebna klutnie :D

 

wiele osob twierdzi ze Arlen jest dobry tak jak i Alpinestars, tak wiec zdecydowalem ze w piatek bedac w sklepie wybiore poprostu to co bedzie lepiej lezalo na mnie:)

 

kupujac 1pc kombi niestety Alpinestars nie bardzo pasowal do mojej budowy ciala. Natomiast arlen lezy wysmienicie, zobacze jak bedzie z samymi spodniami. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi

Edytowane przez Szpakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Alpinestars nie bardzo pasowal do mojej budowy ciala. Natomiast arlen lezy wysmienicie, zobacze jak bedzie z samymi spodniami. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi

 

Wiec sprawa rozwiazana, w takim przypadku kupujesz to co lepiej lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...