Skocz do zawartości

spodnie ze sliderami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylem dzis w sklepie kupic sobie spodenki Alpinestarsa Track, niestety nie mieli mojego rozmiaru wiec sprzedawca polecil mi spodnie Arlen Nesa (w bardzo podobniej cenie). Niestety nie bylem pewny czy je chce wiec zaczalem marudzic.

Gosc zaczal mi wciskac ze Arlen Ness jakosciowo dorownuje marce Alpinestars-a, skora ktorej uzywa Arlen Ness niby lepsza od Alpinestarsa jak i same szwy. Jednak Alpine jest bardziej znana marka poniewaz angazuja sie w Superbike oraz MotoGP.

 

Czy wie ktos czy jest w tym choc grosz prawy?? Czy naprawde warto ubrac sie w Arlen Nessa czy mam sobie odpuscic i szukac Alpiny????

 

 

ponizej linki spodni ktore mnie interesuja:

 

Arlen Ness

Alpinestars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja osobiscie do niego nic nie mam...

Mam w zasadzie kombinezon Arlen Nessa 1PC T-Cup (GP Model) ale to na tor i dlugie oraz szybkie wypady. Zaliczylem juz w nim malego szlifa i nic mu nie jest, prawie niczego nawet nie widac...

Ale ostatnio zdazylo mi sie kilka razy zaliczyc spotkania ze znajomymi oraz zwiedzanko po czym doszedlem do wniosku ze w kombi 1-czesciowym sie mecze. stad tez chce same spodnie kupic teraz i mam dylemat. Czy znowu Arlen ness-a czy tym razem lepiej Alpinestars-a.

Edytowane przez Szpakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jezeli upatrzylem sobie Alpinstars to trzymal bym sie tej decyzji, bez wzgledu co wciska mi sprzedawca, ktory gdyby mogl sprzredalby wlasna matke. ness nie jest zly, ale do Alpiny troche mu n iestety brakuje.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jezeli upatrzylem sobie Alpinstars to trzymal bym sie tej decyzji, bez wzgledu co wciska mi sprzedawca, ktory gdyby mogl sprzredalby wlasna matke. ness nie jest zly, ale do Alpiny troche mu n iestety brakuje.

 

Ciekawe czy miałeś kiedyś okazję porównać ciuchy tych firm? Bo gdybyś w jednej łapie trzymał arlena a w drugiej alpinę to najprawdopodobniej byś tego nie napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy miałeś kiedyś okazję porównać ciuchy tych firm? Bo gdybyś w jednej łapie trzymał arlena a w drugiej alpinę to najprawdopodobniej byś tego nie napisał...

 

Dokładnie tak jak napisał Vector ... Nie napisał byś czegoś takiego gdybyś miał chociaż raz w życiu szanse doładnie obejrzeć oby dwa kombinezony [ w tym przypadku spodnie ] ja bym brał te Nesski . Jak dla mnie super firma . Nie ma obaw , że kupisz badziew .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy miałeś kiedyś okazję porównać ciuchy tych firm? Bo gdybyś w jednej łapie trzymał arlena a w drugiej alpinę to najprawdopodobniej byś tego nie napisał...

 

Nie napisał byś czegoś takiego gdybyś miał chociaż raz w życiu szanse doładnie obejrzeć oby dwa kombinezony [ w tym przypadku spodnie ] ja bym brał te Nesski . Jak dla mnie super firma . Nie ma obaw , że kupisz badziew .

 

Nie no jako ze mieszkam na wsi a do sklepow ktore prowadza sprzedaz tych ciuchow mam 987,34 km wiec znam tylko z bajek i FM a konkretnie z Waszych opowiadan. :icon_mrgreen:

 

zajc na reklame klade pewna czesc ciala. Wypowiadam sie zarowno na podstawie moich odczuc / przekonan / doswiadczen.

 

Ness'a to i owszem, mozecie porownac do Berik'a ale do Alpiny to troche mu daleko. Co nie znaczy, ze jest zly.

 

P.S. Dziekuje panowie, zona wlasnie ze smiechu ( Wasze wypowiedzi ) zaplula mi monitor - ZE SMIECHU :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęscie ,że Twoja żona nie ma konta na FM. Jeden KS nam wystarczy :icon_mrgreen:

 

Nie znaczy, ze nie bedzie miala :icon_mrgreen:

 

No więc Panie wszech i wszędzie, w którym momencie arlenowi brakuje do alpiny? W którym miejscu?

 

W kazdym jednym Panie i stwierdzili to rowniez ludzie ktorzy na codzien zajmuja sie tym profesjonalnie - kumasz ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym jednym Panie i stwierdzili to rowniez ludzie ktorzy na codzien zajmuja sie tym profesjonalnie - kumasz ?

 

Nie, nie kumam. Myślałem, że swoje słowa oparłeś na doświadczeniach własnych. Niestety się jednak pomyliłem. Takich "obiektywnych" ocen na miejscu innych jednak bym nie brał pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...