Skocz do zawartości

cb 500 prośba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak problem wyglada nastepujaca na luzie w miare normalnie sie wkreca na obroty a jak jade i jest obciazenie to po dodaniu gazu zaczyna sie dławić, wymieniłem przewody wn ale bez fajek i to samo problem dotyczy cb 500 01r jak ktos ma jakis pomysł to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak problem wyglada nastepujaca na luzie w miare normalnie sie wkreca na obroty a jak jade i jest obciazenie to po dodaniu gazu zaczyna sie dławić, wymieniłem przewody wn ale bez fajek i to samo problem dotyczy cb 500 01r jak ktos ma jakis pomysł to pisać

hi,bardziej bym sie koncentrowal na zasilaniu a nie pradzie (paliwo)!☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź filtr powietrza. Miałem podobnie na początku zeszłego sezonu. Powoli się rozkręcała do około 6 tys. obrotów, a później jakby kotwicę ktoś zarzucił. Po odkręceniu pokrywy filtra powietrza, wysypały się z niego orzechy :biggrin: jakiś cholerny gryzoń zrobił sobie w moto magazyn i miejsce na zimowanie. Dobrze, że nic nie pogryzł. Dodam, że nawet w zadupku były orzechy (te akurat od razu wyczaiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak skupibłym sie na gazniku.. gumach dolotowych.. airboxie (filtr powietrza) i rowniez na swiecach.. Moz sie zdarzac ze przez chwile jeden garek Ci przerywa i temu nie wkreca sie do konca i kipekso schodzi.. ja tak mialem wielokrotnie przez pewien okres czasu.. a wszystko zaczelo sie od gaznikow .. musialbys je wyczyscic... wyregulowac wymienic ten filtr i wtedy spróbować :) i najlepiej po calym zabiegu kupic sroek do czyszcznia układu zasilajacego (doleawsz go do paliwa, dostaniesz na kazdej stacji benznynowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...