Skocz do zawartości

Łańcuch gpz 500s


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cool:

Chce naciągnąć łańcuch w swoim kochanym motórze (Kawasaki GPZ 500s 1994 rok, nowszy model). I czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile "luzu" powienien mieć łańcuch? Szukałem jakiś serwisówek ale nie mogłem nic konkretnego znaleźć... Z góry dziękuje za odpowiedź :flesje:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że 4 cm luzu gdy moto stoi bez jeźdzca :) Dzięki za odpowiedź :flesje:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w serwisówce. Sam mam ten sam model i ostatnio naciagalem. Wg serwisowki powinien wynosic 3,5-4cm. Aczkolwiek u mnie jak naciagnalem go tak, to cos żęziło i tak jakby obcieralo. W koncu dalem wiecej luzu i przestalo. Naciagnij wg serwisowki i przejedz sie, zobacz czy wszystko OK. Nie naciagnij za mocno bo cos tam lubilo wtedy leciec w tym modelu.

ps. I dokrec mocno kolo :P ja myslalem ze mocno dokrecilem i po 10km sam sie naciagnal lancuch... Nie wiem jak to sie porobilo.

Pzdr.

 

Jeszcze jedno: Jakby Ci sie posypaly te plytki w ktorych sa sruby do naciągu łańcucha (tak jak mi) mozesz dorobic z grubej blachy (ok 7-8mm grubosci). Wtedy wystarczy nawiercic dziure 8mm. One nie sa z metalu tylko.. jakiegos kamienia czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...