Skocz do zawartości

Drugi sprzęt... Vmax VS Intruder


Mario_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim... od dłuższego czasu noszę się z dziwnym zamiarem zakupienia drugiego moto... szukałem na forum opinii i jakoś nie mogę dotrzeć do tych poszukiwanych odpowiedzi... :icon_rolleyes: Jeżdżę ZZR 1.1 ale bierze mnie na jakiegoś Chopper`a... może DRAG`A... :icon_biggrin: nie mam zamiaru rezygnować z Kawki ale w niedzielne wolne dni fajnie by było troszkę polatać jak ja to nazywam wolniej i z tą inną "klasą" ... :icon_mrgreen: otóż moje pytanko... dużo czytałem o V-maxie tym starszym... nie chodzi tu o moc lecz o jego wygląd ma coś w sobie... znacie jakieś opinie na jego temat? :smile: jeździł ktoś nim może?... za 15tyś chwyce jakiś dobry egzemplarz?

 

 

... bardzo interesujący wydaje się też Intruder 1.4 bo o 1.8 nawet nie zaczynam marzyć... cena potrafi zabijać marzenia :wink: no i tu pytanie co bardziej będzie cieszyło... Vmax czy 1.4 w Intruderze... ? :rolleyes: myślę w zimie coś zakupić na następny sezon... prosił bym o jakieś dobre rady... :flesje:

 

P.S sorrka jeżeli zdublowałem jakiś temat :flesje: pozdrawiam i szerokości koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest o Maxie na forum, wystarczy chcieć poszukać ;)

 

 

dzięks.. poszukam :flesje: zastanowił mnie tylko artykuł w jednej z gazet... że Vmax ta wcześniejsza wersja przed 2000 rokiem to motor bardzo trudny w prowadzeniu i wymagający... nie wiem czy zgodzić się z tym czy na jakiś sposób próbować ten mit obalić ;) niestety nie miałem okazji na własnej skórze się o tym przekonać.. dlatego szukam użytkowników takiej maszynki :) :icon_biggrin: pozdrawiam :flesje:

 

Mi sie wydaje ze musisz po prostu zdecydowac czy ma to byc chopper czy nie :)

Jezeli chopper to tylko Intruder 1400, bedziesz zadowolony to Ci gwarantuje :biggrin:

 

 

 

kolego jeździsz takim? jak jest z użytkowaniem na "co dzień"....? :) mnie ciągnie w stronę większego brata 1,8 ale finanse nie pozwolą raczej.. a myślę, że za ok 15 tyś chwycę dobrą maszynkę 1400 :) siedzi we mnie właśnie coś co pcha w stronę dobrego kultowego motorku :) pozdrawiam i dzięki wielkie za odpowiedź :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kupowanie 2 motocykla, który możliwościami będzie prowokował do odkręcania manetki nie ma sensu. chcesz się przetoczyć po okolicy, zamiast pogoni z naddźwiękową - kup coś klasycznego na 2 garnkach, bez kombinowania. o v-maxie różne rzeczy można mówić, ale na pewno nie to że jest to sprzęcik do bulwarowego toczenia się

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w sumie to racja... przeszukałem troszkę w necie i o Vmaxie można powiedzieć maszynka do odkręcania... trzeba się będzie zastanowić... ;) w sumie moim zygzakiem też nie odkręcam do końca a zapas mocy zawsze zostawiam ;) będę musiał się chyba "na żywca" przekonać o sposobie prowadzenia Max`ia ;)

 

Jazdy w teren jak kolego zasugerowałeś, nigdy nie próbowałem a może by było warto ?! ;)

Normalnie mam dylematy... hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario 1984 - przejedź sie na tych motocyklach bo rozrzut jest duży. Sam zobaczysz wtedy co bardziej Ci odpowiada. VS 1400 i Vmax to kompletnie różne sprzęty, cruisery też się inaczej prowadzą i jeszcze supermoto....bez jazdy próbnej ciężko będzie coś powiedzieć.

W ogóle to pogratulować pomysła :crossy:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario 1984 - przejedź sie na tych motocyklach bo rozrzut jest duży. Sam zobaczysz wtedy co bardziej Ci odpowiada. VS 1400 i Vmax to kompletnie różne sprzęty, cruisery też się inaczej prowadzą i jeszcze supermoto....bez jazdy próbnej ciężko będzie coś powiedzieć.

W ogóle to pogratulować pomysła :crossy:

 

 

 

Dziwne pomysły kolego moja specjalność... ;) heheh :flesje: jakby tylko finanse pozwalały garaż byłby dużo większy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...