Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 1100 - oleista Blond Zuza i ja :)


Malvina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie gratki.

 

Składam przysięgę harcerską: dbać o sprzęt i siebie czyli nie harcować za ostro :bigrazz: żeby harcować jak najdłużej. Ale muszę przyznać, że to nie lada sztuka powstrzymać się przed odkręceniem manetki, kiedy tyle mocy pod tyłeczkiem :bigrazz: Ćwiczę silną wolę i muskanie asfaltu, trzymajcie kciuki i do zobaczenia z tej czy z tamtej strony Łodzi :bigrazz:

 

Do Klaudiusz'a - Zuza ma charakter bohatera filmu, z którego wziął się pomysł na nią, więc musi być zawadiacka i optymistyczna, nawet jeśli godzi w poczucie estetyki ważnych i doświadczonych na FM :bigrazz:

 

A poza tym, żółty dodaje Maszynie lekkości i oszukuje mnie dając wrażenie, że waży 100 kg mniej (pewność prowadzenia rośnie), choć to czarny jest od wyszczuplania, więc sama już się gubię w tej grze w kolory :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak typ sie niedawno przesiadl z cbr 600 na 900 to dostal zjebe i sugestie wykupienia nagrobka a jak laska przesiada sie z pierdopeda na gixa 1100 to ochom i achom nie ma konca. Co za podwojne standardy. Panowie, nie mysleliscie czasem o karierze w polityce?

A Ty nie myślałeś o analizie różnic?

Porównujesz małolata bez prawka do rozsądnej i inteligentnej dziewczyny w wieku 24 lat?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeKaWu, Ty naprawdę masz problem z zauważeniem różnicy między małolatem śmigającym bez prawka na fajerze, a starszą od niego dziewczyną jeżdżącą na gixxsie?

 

KaPeWu? :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeKaWu, Ty naprawdę masz problem z zauważeniem różnicy między małolatem śmigającym bez prawka na fajerze, a starszą od niego dziewczyną jeżdżącą na gixxsie?

 

KaPeWu? :D

 

Nie chodzi o roznice ale o wspolne cechy takie jak potencjalny brak umiejetnosci potrzebnych do prowadzenia takiego motocykla. Nie wiem co ma inteligencja i rozsadek do prowadzenia motocykla o mocy 150 KM, momencie 110 Nm i wadze na sucho 220 kg. Porownaj to teraz z NSR 125. To tyle. Wyrazilem swoje zdanie. Nie zamierzam sie spierac. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niniejszym ogłaszamy casting do drugiej części "Torque jazda na krawędzi" :biggrin:

Wersja jak wyżej.

CV wraz ze zdjęciami HD prosimy wysyłać na e-mail.

Z wybranymi kandydatkami skontaktujemy się w celu ustalenia indywidualnych terminów przesłuchań :biggrin:

 

PS

 

Gratki Malvina :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeKaWu, Ty naprawdę masz problem z zauważeniem różnicy między małolatem śmigającym bez prawka na fajerze, a starszą od niego dziewczyną jeżdżącą na gixxsie?

 

Widac mam ten sam problem. Ja tam ludzi nie oceniam tak szybko, a wiem z autopsji jak laski zdobywaja motocykowe doswiadczenie, a jak faceci. I na pewno mialbym obawy o przyszlosc motocyklistki, ktora przeskoczyla z 125 na lamacza rekordow swoich czasow. A skoro nie bedzie nim latac ostro, to po co kupila? Chyba, ze Malvina dobrze nia dajesz ta Blond, wtedy szacun.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde godne podziwu :D ciekawe, co by sie stalo, gdyby statystyczny 24-latek napisal: "hola, na imie mi eryk, jezdzilem troche na malym pierdziku 125ccm, a teraz spelnilem swoje marzenie i kupilem gieesiksera 1100"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...