Skocz do zawartości

Duży facet szuka dużego choppera


porywacz_zwlok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sugerowal BMW.np.:R80 RT.za 3000€ dostaniesz juz dobry sprzet ktory Ci starczy na lata.☺

:clap: :clap:

A ja proponuje Kawasaki ZX9R Ninja też Ci starczy na lata :biggrin:

Jakby Grzegorz szukał coś w stylu R80 to by nie pisał w tym dziale

 

A tak poważnie to za mocnego i w miarę dużego choppera do 10 000zł to najlepszym wyborem moim zdaniem będzie Kawasaki vn 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to za mocnego i w miarę dużego choppera do 10 000zł to najlepszym wyborem moim zdaniem będzie Kawasaki vn 1500

 

Chyba jedyny na którym spory facet będzie wyglądał. Nie wiem, czy nie można by poszukać jakiejś starszej Shadow'ki 1100, ale one za wielkie też nie są.

 

Albo Gold Wing 1200 :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie motor . Mam 10 tys. zł na motor ale mam problem z wybraniem jakiego kupić sobie. Moja postura to 195 cm. wzrostu i okol 100 kg. wagi . Może pomożecie mi wybrać jakiś motor , byłbym bardzo wdzieczny za pomoc .

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów

 

Witam ! A ja bym Ci radził pojechać na zlot i przymierzać się do różnych moto dosiadając je.

Usiądź wygodnie i sam oceń . Lepiej do zbierać trochę funduszy i kupić naprawdę coś dopasowanego. Ja tak uczyniłem . Efekt ? Jestem bardzo zadowolony !

Cierpliwości życzę . :cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te Kawasaki vn 1500 fajne sa ale chyba za 10 tysiecy zł nie znajdę . A wy szukacie motorów na allegro czy macie inne jakieś stronki z motorami do sprzedania .

 

W zamyśle miałem choppera VN 1500 do rocznika 96. Cruisera po 96 niestety nie dostaniesz za 10 tyś może jak będziesz miał duże szczęście za 13 ale taka cena to naprawdę rzadkość.

 

stronki:

www.gratka.pl

http://gielda.scigacz.pl/

http://www.autotrader.pl/search-form,167.asp

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...Id=MB〈=pl (ceny w Niemczech ostatnio mnie powalają)

Edytowane przez Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Hond Magna VF 750 c z lat 93 - 99 Mocny silnik 90KM, szybki 230km/h da się jechać wygodny, dużo miejsca ale na wysokiego to trzeba podnóżki do przodu wyciągnąć. I nie ma mowy żebyś znalazł moto które będzie w 100% odpowiednie i do tego za tak małe pieniądze. Zawsze coś trzeba przerobić. To kierownice to podnóżki to fotel - takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 185cm/85kg i tez miałem podobne do Twojego wrażenie z Virago. W końcu zdecydowałem się jednak na ten motor a zadecydowały takie czynniki:

1. z boku nie wyglądałem na nim źle (zrobiono zdjęcie) - to wrażenie było tylko z pozycji kierowcy

2. nic wiekszego za taka kasę nie znalazlem. Valkiria kosztuje deczko wiecej :icon_twisted:

3. stan motocykla był wyśmienity a kosztowało rozsądnie i tylko tyle PLN miałem na ten cel

4. nie mogę oddać całego garazu tylko na lalkę - mam jeszcze przecież niemałe auto

5. miało podnóżki, dzięki którym pozycja na trasie jest zupełnie wygodna.

 

też marzyłem o prawdziwym, amerykańskim Chopperze na którym bym się rozwalił i wyprostował jak chcę, ale musiałbym mieć dużo $, duży garaż i mieszkać w USA (polskie drogi)

 

a tak z każdym dniem coraz bardziej zakochuję się w swojej lali :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 185cm/85kg i tez miałem podobne do Twojego wrażenie z Virago. W końcu zdecydowałem się jednak na ten motor a zadecydowały takie czynniki:

1. z boku nie wyglądałem na nim źle (zrobiono zdjęcie) - to wrażenie było tylko z pozycji kierowcy

2. nic wiekszego za taka kasę nie znalazlem. Valkiria kosztuje deczko wiecej :icon_twisted:

3. stan motocykla był wyśmienity a kosztowało rozsądnie i tylko tyle PLN miałem na ten cel

4. nie mogę oddać całego garazu tylko na lalkę - mam jeszcze przecież niemałe auto

5. miało podnóżki, dzięki którym pozycja na trasie jest zupełnie wygodna.

 

też marzyłem o prawdziwym, amerykańskim Chopperze na którym bym się rozwalił i wyprostował jak chcę, ale musiałbym mieć dużo $, duży garaż i mieszkać w USA (polskie drogi)

 

a tak z każdym dniem coraz bardziej zakochuję się w swojej lali :crossy:

 

wrzuć jakieś foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 190 wzrostu i 100 kg wagi. W tym roku kupiłem VN800. Z tego co wiem to wyglądam ok, ale przeszkadzają mi za blisko umieszczone podnóżki i troszkę mała pojemność. Żałuję, że nie wziąłem 1500/1600.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejezdzilem dwa sezony na VN800 classic, calkiem wygodnie ale mialem wysuniete do przodu zestawy z podnozkiem, zmiana biegow i hamulcem. Przy 190 cm i 100 kg jedna jest to troche maly motocykl. Teraz Venture zaspokaja mnie w zupelnosci. A roczki 1999/2000 byly w cenach okolo 20 - 25 kpln. Moze jakis Royal Star. Co prawda V4 ale stylistyka tez piekna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 metry wzrostu i ostatnio kumpel dał mi się przejechać jego Hondą Shadow 750 classic bodajże, w każdym razie, mi było wygodnie, co prawda nogi miałem pod kątem prostym w kolanach, ale szczerze to mi taka pozycja odpowiadała;) Śmiesznie też nie wyglądałem, na Bandicie drugiego kumpla też wyglądam ok, ale nogi strasznie podkurczone, dla mnie niezbyt wygodne. Jaki byś nie wziął, to zawsze można podnóżki przesunąć. Wydaje mi się , że większość chopperów powyżej 600ccm nada się dla wysokiej osoby, ale najlepiej oczywiście usiąść na konkretnym sprzęcie i się przejechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...