Skocz do zawartości

GSX R 750 czy 1100 ?? olejaki


Rekomendowane odpowiedzi

Kochaneczku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - jak miło :lol:

 

Masz rację' date=' stym że ja np. na motorkach jeżdzę 6 lat(fakt zaczynałem od rometa) i pierwsze gleby mam juz za sobą :mrgreen: , a i przez ten czas zdązyłem również mam nadzieje dobre nawyki zdobyć. Fakt ze 6 lat to niezbyt duzo ale chyba lepiej powoli na coś wiekszekgo siadać niz smigac 20 lat simsonkiem i wtedy w wieku powiedzmy 35 ( bo juz dojrzały jestem ) kupic XX-a czy haye.

 

P.S niedawno jechałem GPZ 600R i jakiegos niesamowitego "buta" to niema, takze myślę ze spokojnie bym mógł tym zacząć śmigać.

 

 

szuka sie konkretnej `sztuki` ( wszystko jedno jaka marka i model ) byle byla w jak najlepszym stanie

 

I o to mi chodziło, dziękuje za dobrą radę.

 

Najbardziej lubie posty w tym stylu ;)

 

No ale stara prawda życiowa mówi: jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz

Tyle że wywalenie się na enduro to z reguły mniejsza prędkość i w dodatku wysoki środek ciężkości powoduje że kierowca je katapultowany z siedzenia, przelatuje nad pojazdem i głównych obrażeń dostaje od styku z podłożem ( czego niedawno doświadczyłem)

Na starej sportowej maszynie na której nie da się wolno jechać z racji charakterystyki silnika, zderzenia z reguły sa są wiele bardziej groźne.

Tak więc żeby się czegoś delikwent nauczył, czasami musi się wywrócić. Tyle że musi jeszcze to przeżyć.

 

P.S. Proponuje poczytać o wypadkach przy piwie, może to rzuci nowe światło na dotychczasowe poglądy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy sie nabedzie starszą sigawke a masie się 18 lat (pomimo wszystkiego) to trzeba i na niej gleby pozaliczać?? . Njalpeiej jeszcze zeby po nich przeźyć. To moze najlpeiej nieodpalać maszyny tylko sie przewracać na postoju ?? :mrgreen: ( wieksza mozliwośc przexycia) . Po miesięcznym treningu gdy juz wywrotki na scigu oczywiscie ( bo na niczym innym sie nielicza) sie ma zasoba to mozna wkońcu odpalać silnik i ruszac w trasę....... ??? Czy wkońcu moze lepiej czekac w ciepłym foteliku na 25-te urodziny, przeliczyc gotówke i do żyda po cebeere??? ;)

 

Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You are missing a point.

 

Chcialem to rozwinac, ale po co strzepic jezyk ?

Przeciez tu kazdy 16 latek rodzi sie Rossim i nabywa wystarczajacych umiejetnosci na Rometach, Ogarach i innych motorynkach.

Jak mowimy na preclach - pozwolmy dzialac selekcji naturalnej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...