Skocz do zawartości

GSX R 750 czy 1100 ?? olejaki


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszłem od urzytkowników Waterów to mi mówili ze przy ostrym przegrzaniu silnika moze wywalić uszczelke pod głowicą - a ciecz może naroboć jak sie dostanie... A w olejaku jak sie dostanie olej to go przepali lub wydmucha - nawe widziałem coś takiego na własne oczy przy ostrym katowaniu 1100 z 86r jak ostro zaczą dymić (nawet po zgaszeniu) wystyg i dalej... :twisted:

 

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam pytanie, ktore sa lepsze olejaki czy te chlodzone ciecza?? Bede wdzieczny jesli ktos odpowiedz swa uzasadni

 

jak bedziesz jarał gume chłodzonym ciecza szybciej sie posika :twisted: z olejakiem nie ma takich problemow bynajmniej u mnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare olejaki 85 - 88 to juz klasyka. Mechanika w gruncie rzeczy bardzo podobna do jeszcze starszej serii GSX ( ktora ja ujezdzam ). Jednak sa to 2 zupelnie rozne motocykle, wiec plusy i minusy bardzo zaleza od tego do czego chcesz je uzyc.

Jezeli do akrobacji to ciezko mi napisac ktory bylby lepszy.

Krotko mowiac 750 to czysto sportowa maszyna w stylu lat 80 tych - nie jedzie ponizej 7k obrotow, bardzo niewygodny, duza sklonnosc do shimmy, nerwowy w prowadzeniu.

1100 o wiele lagodniejszy ( czesto uzywany do szybkiej turystyki ) moc ma wszedzie wystarczajaca, bardzo stabilny jezeli rama / zawieszenia / kola i opony sa w porzadku.

Ja osobiscie uwazam ze nie ma w Polsce egzemplarza z tych lat, ktory znajduje sie w na tyle dobrym stanie tech, zeby warto go bylo kupowac. Wszystko co jest bylo wielokrotnie walone i zajezdzone na smierc.

U mnie w Kanadzie mozna kupic dobry egzemplarz, ale kosztuje wtedy powyzej $ 5 / 6 k jak stare VMaxy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile zaplacisz za oplaty w Polsce - chyba 9% clo, i 22% akcyza, oprocz tego rejestracja 500 zl za karte pierwszej rejestracji.

Transport ode mnie z Misissauga do Wwy to bylo $ 550, chyba zeby teraz bylo troche wiecej ( kilka lat minelo od wyslania przeze mnie ostatniego moto do Polski ).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma, ktorej ja uzywalem ma sklad w mojej miejscowosci a odbierasz z Piaseczna kolo Wwy. Mnie to odpowiadalo bo tam mam rodzine dla ktorej byl motocykl przesylany.

Jezeli chodzi o koszt w zlotowkach za calosc to bedzie gdzies miedzy 12 - 15 tys zl, w zaleznosci od ceny motocykla.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

to jak z ta kanada bo ja teraz chce kupic jakiegos GSXR 750 do 11 tys zl z polatami celnymi.Macie moze jakies oferty czy warto bo napewno stan jest lepszy niz w polsce a moze jakis do roboty no mi obojetne byle silnik igla i wszystko w cenie do 11K no to jak??? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...