Skocz do zawartości

Suzuki GS1000 IMPULSATOR? czy cos innego?


PriweR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dluzszego czasu mam problem z odpaleniem mojego suzuki gs1000 mialem zniszczony impulsator po wykladce na prawy bok,

udalo mi sie zakupic impulsator lecz nie jest on chyba od gs1000 wyglada tak samo, pasuje w miejsce starego, lecz moto pali na dwuch garach a na dwuch nie, w impulsatorze ktory mialem wczesniej na elektro magnesach były wyryte liczby 2 na kazdym, ten co udalo mi sie zakupic sa 1 na kazdym elekto magnesie, czy moze to byc wina impulsatora ? dodam ze na kazdej swiecy jest iskra i na tych co pali jest wieksza niz na tych co nie pali, zamienialem tez cewki i jest tak samo, paliwo dochodzi na wszystkie gary.

znalazlem na ebayu impulsator od gs1100 czy bedzie on dzialal na gs1000?

a moze to cos innego niz impulsator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem tzn cos w podobie mam Suzuki GS 850 i nie chce mi gadac na jednym z garow paliwo dochodzi iskra jest ale gada nie patrzylem czy jest slabsza niz na tych co chodzi zamieniałem też cewki i jest to samo co poradzisz :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dluzszego czasu mam problem z odpaleniem mojego suzuki gs1000 mialem zniszczony impulsator po wykladce na prawy bok,

udalo mi sie zakupic impulsator lecz nie jest on chyba od gs1000 wyglada tak samo, pasuje w miejsce starego, lecz moto pali na dwuch garach a na dwuch nie, w impulsatorze ktory mialem wczesniej na elektro magnesach były wyryte liczby 2 na kazdym, ten co udalo mi sie zakupic sa 1 na kazdym elekto magnesie, czy moze to byc wina impulsatora ? dodam ze na kazdej swiecy jest iskra i na tych co pali jest wieksza niz na tych co nie pali, zamienialem tez cewki i jest tak samo, paliwo dochodzi na wszystkie gary.

znalazlem na ebayu impulsator od gs1100 czy bedzie on dzialal na gs1000?

a moze to cos innego niz impulsator

 

Najprawdopodobniej modół , pokombinuj tak zeby miec mozliwosc sprawdzenia jak wyglada iskra na wyjsciu od niepalacego gara raz na jednym a raz na drugim impulsatorze (przyda sie wiring diagram, jezeli wychodzą dwa kable z kazdego impulsatora to po prostu zamień pary miejscami , zezeli sa tylko 3 kable to przy pomocy miernika znalezć punkt wspólny). Jezeli wygląd iskry sie nie zmieni to padł modół, jak sie poprawi to impulsator.

mam podobny problem tzn cos w podobie mam Suzuki GS 850 i nie chce mi gadac na jednym z garow paliwo dochodzi iskra jest ale gada nie patrzylem czy jest slabsza niz na tych co chodzi zamieniałem też cewki i jest to samo co poradzisz :icon_question:

Jezeli masz dobra kompresję to zaproponuje ci partyzancki numer: o ile sie da to przesuń gaźniki tak aby na tym niepracujacym garze znalazł sie gaźnik z gara pracującego. Jak garnek zatrybi to musisz pogrzebac w gaźniku (myjla utradźwiekowa , poziom paliwa , dysze).

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wygląd iskry sie nie zmieni to padł modół, jak sie poprawi to impulsator.

 

 

 

a moge dac modol od innego motocykla, od innego modelu lub marki? jesli tak to jak go dopasowac? mam straszne problemy z dostaniem czesci do tego modelu gdyz jest on troche stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modol mozesz wyslac ( razem z impulsatorem ) do firmy Elserwis w celu sprawdzenia i naprawy - znajdziesz ja sobie na google.

Seweryn2, najpierw sprawdz luzy zaworowe na tym cylindrze, jesli wszystko dobrze to przesuniecie gaznikow jak radzil janosikk ( z cylindra dla ktorego nie starczy gaznika wyjmij swiece i zmasuj na glowicy, latwiej silnik zakreci ), a jak dalej bedzie zle to sprawdz cisnienie sprezania ( miernikiem nie palcem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za waszą pomoc :notworthy: :notworthy: :notworthy: znalazłem usterke i usunołem ją tzn posłuchałem was i przełożyłem gaźniki i zapalił ładnie na tym co nie chciał mi pracować i było wiadme że coś z gaźnikiem przeczyściłem go i jest ok tzn wszystkie przeczyściłem i jest ok :crossy: tylko teraz z poczatku jak dodaje gazu z początku ma takiego NIBY muła a później idzie jak pocisk co to może być czy mieszanka jest źle ustawiona (powietrze) :icon_question: :icon_question: jeszcze raz dzięki za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...