Skocz do zawartości

jakie enduro wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo idę na prawko kategorii A i zaczynam się rozglądać za jakimś enduro o mocy w przedziale 25-50KM, ale nie wiem co wybrać. Motocyklem będę jeździł do szkoły, do miasta i lasu. Czy opłaca się kupić nowy motocykl, czy lepiej kupić używany i go wyremontować. Proszę o wypowiedzi, z góry dziękuje. :smile:

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic uzywany , w bdb stanie . 25 - 50 km to spory przedzial ,czyli pasi ci i 250 i 600. Mysle ze po zJawie kuo cos niezamocnego i niezaciezkiego do nauki jazdy - czyli 250 - 350 ccm. Osobiscie bal bym sie zostawiac sprzeta dluzej bez opieki ( szkoła) , do szkoly kup sobie np ostatni wypust kaszlaczka ( o ile masz prawko na B) , a do rozrywki codziennej jakiegos typowego lesnego przecinaka z papierami.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, pod szkołą mogą Ci go skatować.. Ale to tak na marginesie. A ile masz kasy na motocykl?

Jeśli patrzysz na nowy moto to kase musisz mieć. A jeździłes już jakimś motocyklem kiedyś czy zero doświadczenia?

 

 

mam jawe robby 50. Jeżdżę nią 1,5 roku. Z tą kasą to nie wiem, bo jeżeli lepiej opłacałoby się kupić nówkę, to bym trochę pokombinował i by się nazbierało przez pewien czas.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...