Skocz do zawartości

krotsze klamki


Rekomendowane odpowiedzi

heyka wszystkim mam zamiar sprawic sobie bardziej sportowe klamki do r1 znalazlem model Titaxa sa krotsze o 3 cm od standardu. Moje pytanie ma ktos taki lub podobne tez krotsze zalozone oczekuje jakis opinii bo nie wiem czy krotsze znaczy bardziej praktyczne

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cchesz je załozyc poco jak moge zapytac???

 

praktyczne bardziej są choc trzeba sie przytzwyczaij hamujesz dwoma palcami i jak dociskasz klamke do konca nie przyciska Ci ona palcy. hmm na tor jak znalazl na ulice szkoda kasy bo za klamke placisz pewnie 300zł a mozna nabyc za 200zł hihihihihi

 

titax dobre klamki mam je u siebie :) odp

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cchesz je załozyc poco jak moge zapytac???

 

praktyczne bardziej są choc trzeba sie przytzwyczaij hamujesz dwoma palcami i jak dociskasz klamke do konca nie przyciska Ci ona palcy. hmm na tor jak znalazl na ulice szkoda kasy bo za klamke placisz pewnie 300zł a mozna nabyc za 200zł hihihihihi

 

titax dobre klamki mam je u siebie :) odp

 

 

dzieki za opinie mysle ze pomogles mi bardzo chce sobie zrobic prezencik na zajaczka spoznionego!!

Jednak wybiore normalny rozmiar co do kosztow to jeszcze nie szukalem ale srednio 430 zl chca za klamke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tak sobie wykombinowałem, że zmienił bym klamki na krótsze ale nie mam zielonego pojęcia jakie są firmy produkujące sensowne klamki. Podpowiecie czego mam szukać ?

 

Rozejrzyj się za - Synto, Pazzo, ASV, Titax.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te klamki co pokazał George954rr, zakupiłem własnie takowe, wykonane są na wysokim poziomie, 6 poziomów regulacji w każdej klamce, jeżdże z nimi jakies 2-3 miechy i jak narazie kolor sie nie starł od ręakwiczek, no i lepiej mi sie hamuje, niewiem czy to ze względu na kształt klameczki czy co. Cena bardzo dobra, dałem równo 89dolców a przesylke mialem za darmo.

Ps. Widzialem takie firmowe klamki, kur*a-mam dać 800zł za kawałek aluminium? Ni h*ja! :) Bedzie ktoś mi patrzył czy mam grawerke Csc lub Pazzo? Wątpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam "głupie" pytanie, ale mnie męczy ( nie wiedzieć dlaczego a na mechanice nie znam się prawie wcale )

Czy w CBRce z ABSem można wymienić fabryczne hamulce na Brembo ale z zachowaniem ABSu ?

Edytowane przez Acidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak owych szukam :) ale do SV 650 na gaznikach znalazlem tylko od pazzo... i nic innego zaczynam po malu watpic czy cos znajde :(

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zalerzy mi na takich ja tu byly juz pokazane czarne badz zlote, :)

 

w ten desen http://cgi.ebay.co.uk/SHORT-Brake-Clutch-L...=item3a543b6125

 

 

ale zlote i tak najlepiej wygladaja Pazzo :crossy:

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam "głupie" pytanie, ale mnie męczy ( nie wiedzieć dlaczego a na mechanice nie znam się prawie wcale )

Czy w CBRce z ABSem można wymienić fabryczne hamulce na Brembo ale z zachowaniem ABSu ?

 

 

1. Dziwne, gdzie tak hamujesz ze seryjny radial w CBR 09 Ci nie wystarcza ? nie lepiej w stalowy oplot zainwestować ?

 

2. Po co Ci abs?

 

3. Nie masz co z kasa zrobić jak chcesz zmienić dobre hamulce na bardziej dobre, wyślij do mnie mi się przyda :biggrin:

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...