Skocz do zawartości

Kupiłem Bladego :] !!


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trochę wcześniej niż myślałem ale tak wyszło ;]. Kupiłem Fireblade ;] tym samym spełniłem swoje marzenia ;). a tu kilka fotek jeszcze z komisu ;]

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/482d3ffa4a53c403.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee8e0715f71dd49a.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15ba766af82b3958.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motórek :buttrock: A że sie zapytam z czystej ciekawości ile za niego zapłaciłeś :icon_question: bo wole już planować następne moto i odkładać :biggrin: Pozdro :icon_biggrin:

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa odważny jesteś, dobrze 600 nie ogarnąłeś a za 900 się bierzesz, masz polisę albo nagrobek :icon_question:

 

pewnie ,że odważny, a polisy nie mam bo się nie wybieram nigdzie :icon_twisted:

 

Fajny motórek :buttrock: A że sie zapytam z czystej ciekawości ile za niego zapłaciłeś :icon_question: bo wole już planować następne moto i odkładać :biggrin: Pozdro :icon_biggrin:

 

no to szykuj ok 10k. ja za swojego zapłaciłem 9400... W oryginale :]

 

a za gratulacje dziękuje i ja mam nadzieje ,ze troche się nim po kulam :]

Edytowane przez Trauma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem filmik jak paliłeś laczka cbr-ką, nie życzę Ci żle, ale idz do kościoła i daj na tace...

 

Wszystko jest dla ludzi, mam nadzieje ,że nie zabraknie ci odpowiedniej ilości kory mózgowej...

 

I gratuluję zakupu, oby się dobrze sprawował.

 

900cm, teraz już nie będziesz musiał tak palnikować żeby przypalić gume ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na razie nie bedzie palenia gumy bo juz opony nie duzo ;) ale kiedy tylko zakupie nową to obecną dokończę :cool:

 

na tacę nie daję bo do kościoła nie chodzę.

 

kory mózgowej myśle ,że jest pod dostatkiem. Nie zamierzam nią zapier*alać ch*j wie ile. Po prostu marzyłem od dawna o Firebladzie.. Miałem go trochę później kupić ale wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz zapier*alał, to trzeba było chińczyka kupić, bo tak to możesz Ikarusy po wiosce ganiać.

jeśli lubisz chińczyki to sobie kup.. ja tam jakoś nie przepadam... a jeśli lubisz ganiać po wiosce to mieszkasz jak najbardziej w odpowiednim miejscu.

 

Rok ode mnie młodszy koleś będzie latał 900cm a ja tu dopiero myślę o jakiejś 400cm hehe :D A co tam kupuje odrazy kawe zx14r :) Powiem Ci, że dobry wariat jesteś :) Szerokich zakrętów życzę...

 

weź pod uwagę ,że wcześniej latałem już 50ccm, 125ccm, 600ccm no i 900ccm. wchodzi z tego ,ze za rok będzie hayka a za dwa zx14r ;). Dzięki za te zakręty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czuje sie na siłach to dobrze zrobił że kupił taki motor a nie jakąś 750... Bo niektórych nie stać aby co sezon zmieniać moto na większe :icon_evil: Wiem to po sobie ;)

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...