Skocz do zawartości

Idzie wiosna, będą warzywa!


ścinacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz Ścigacz ale nie będę zniżał się do Twojego poziomu wypowiedzi. Ja staram się dyskutować rzeczowo a nie rzucać przytyki osobiste.

 

a konkretnie o c o chodzi? o wypowiedz o mordercach(czyzbys mial jakies watpliwosci?) czy o organizacje akcji, ktora sam zaproponowales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sugestię, co myślicie?

 

Ustaliliśmy już, prawie jednogłośnie, że akcja jest godna poparcia, a hasło przewodnie durne.

 

Proponuję zrobić sobie z samego hasła odpowiednie jaja i wymanufakturować naklejki z marchewką (przyklejane na naszych sprzętach i kaskach - dodatkowy bonus przy kontroli :bigrazz: ) oraz naszywki na kurtki (już widzę wielką pomarańczową marchewę na moich plerach :icon_eek: ). W ten sposób zamanifestowalibyśmy poparcie dla samej akcji oraz jednocześnie dalibyśmy do zrozumienia, że mamy dystans do samego hasła. Zamiast się antagonizować byśmy się 'fikuśnie' podpięli i zjednoczyli.

 

Co Wy na to?

 

W sumie to chyba najlepszy pomysł o jakim czytałem. Ale nie sądzę, aby to przeszło niestety :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obwiniajmy Agencji za Kampanie .... tylko tego kto ją zaakceptował i zapłacił za nią .... w BBDO jest wielu Motocyklistów tak a propos :biggrin:

 

p.s. Planujemy w EKG wyprodukować Naklejki na Samochód "UWAGA, puszka pełna warzyw" czy coś w tym stylu ........ jak macie jakies pomysły na kontr-hasło pisać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba najlepszy pomysł o jakim czytałem. Ale nie sądzę, aby to przeszło niestety :|

 

A tam. Zaraz siądę do fotoszopa. Najwyżej durnia z siebie zrobię jeżeli sam będę tak jeździł, ale lepszy dureń niż warzywo. :flesje:

 

Klaudiusz, może EKG byłoby chętne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie to: uzyjwyobrazni

 

To chyba znaczy, że projekt warzywny został wycofany? Jeśli dobrze rozumiem?

 

Fajnie, że słuchają naszych głosów! :clap: Trochę wody namącili, kwas w narodzie zostanie, ale może rozejdzie się po kościach i marchewa wyparuje z głów burakom. :lalag:

 

Tylko teraz mój plan jazdy z marchewą na kurtce odpada... Znów mój geniusz się marnuje! :rolleyes:

 

Fajne mają niektóre projekty, na przykład ten, albo ten.

 

A TEN jest za****isty! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Chyba go sobie na ścianie powieszę! :biggrin:

Edytowane przez sabestian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie to: uzyjwyobrazni

 

To chyba znaczy, że projekt warzywny został wycofany? Jeśli dobrze rozumiem?

 

Fajnie, że słuchają naszych głosów! :clap: Trochę wody namącili, kwas w narodzie zostanie, ale może rozejdzie się po kościach i marchewa wyparuje z głów burakom. :lalag:

 

 

Jeżeli to prawda to :clap: . bardzo się cieszę że "ktoś" nas wysłuchał i użył wyobraźni. :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie wszystko wyjaśniło. Cały szum powstał oczywiście przez dziennikarzy, którzy wyciągneli jakiś projekt z kilkunastu i przedstawili to jako główny motyw Kampanii a tak nie jest.

 

Na stronie "użyjwyobraźni" jest cała dyskusja na Temat Kampanii, można przedstawiac swoje projekty plakatów, billboardów itd. Takie są założenia że MY Mototocykliści mamy przedstawic najlepszy sposób zwrócenia uwagi na problemu brawury, wyścigów i innych na ulicach PL.

 

Wiem to od osoby która pracuje nad tą Kampanią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...