Skocz do zawartości

Ściema w reklamie Inter Motors


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum wciąz chodzi reklama w której mowa o 10% zniźki na hasło forum motocyklistów , lecz niestety jest juź nieaktualna. Dwa dni temu kupowałem tam kurtkę i na moje pytanie o rabat pani uprzejmie powiedziała źe owszem był ale tylko do końca marca. Naleźało by chyba zmienić tekst reklamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, ja wczoraj kupowałem graty do moto i jakoś zniżkę miałem dalej. Też mówili, że do końca marca, ale jak sprawdzili, że baner wisi i nie ma tam daty do kiedy to jeszcze się załapię. :bigrazz: Trzeba umieć rozmawiać! :icon_mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nikt nas nie informował o konieczności zmiany banneru. Skoro piszą, że zniżka jest to trzeba się domagać, albo kazać im zmienić treść bannera. Nie mam wpływu na to, co kto robi ze swoją powierzchnią reklamową, ale faktycznie, kijowo jest sobie wycierać gębę publicznymi obietnicami...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na forum wciąz chodzi reklama w której mowa o 10% zniźki na hasło forum motocyklistów , lecz niestety jest juź nieaktualna. Dwa dni temu kupowałem tam kurtkę i na moje pytanie o rabat pani uprzejmie powiedziała źe owszem był ale tylko do końca marca. Naleźało by chyba zmienić tekst reklamy?

 

Nie zrobili sobie najlepszego marketingu, bo nawet jeśli promocja faktycznie się skończyła - pani mogła dać Ci te 10%. Nie oszukujmy się - upust tego rzędu nie jest dla żadnego sprzedawcy problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie zrobili sobie najlepszego marketingu, bo nawet jeśli promocja faktycznie się skończyła - pani mogła dać Ci te 10%. Nie oszukujmy się - upust tego rzędu nie jest dla żadnego sprzedawcy problemem.

A Ty jesteś jakimś archeologiem, czy coś?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...