Skocz do zawartości

klr 650 strzela w wydech


emex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie moto po wkreceniu na dosc wysokie obroty strzela w wydech... jaka moze byc tego przyczyna ? no i jeszcze jedno.. dziwne zjawisko moto po otwarciu airboxu staje sie mocniejsze.. kiedy wszystko jest poskladane tak jak byc powinno motor jest dzisnie zamulony nie ma tragedii ale mocy pelnej nie osiaga wg mnie. kiedy otworze airbox i filtr powietrza jest na wierzchu staje sie mocniejszy... :|

nie wiem co mu jest myslalem o czyszczeniu gaznika tylko nie wiem jak z wymontowaniem go bo strzasznie tam ciasno i nie wiem za bardzo czy uda sie go wyciagnac bez rozbierania "polowy" maszyny (tzn. bak itp sprawa oczywista) tak wiec prosze o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygląda świeca po wykręceniu? Filtr powietrza w jakim stanie?

Co do większej mocy po odwarciu puszki to wg mnie zasysa Ci powietrze poza filtrem - ma mniejsze opory przepływu i dostaje go więcej - możesz kupić K&N i się pobawić w usprawnienia.

Co do strzelania to obstawiam zbyt bogatą mieszankę, na wysokich obrotach nie spala wszystkiego i dopala w rozgrzanym tłumiku - to też może być wina filtra powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr k&n byl zalozony wczesniej i bylo jeszcze wieksze gowno ;/ teraz mam zalozony gąbkowy ale chyba nie jest to filtr z prawdziwego zdazenia tylko jakas poklejona recznie samorobka bo wyglada malo profesjonalnie ;] zastanawia mnie tylko czy czyszczenie gaznika by tutaj nie pomoglo i tu mam pytanie do tych ktorzy juz przerabiali ten temat i wiedza czy duzo roboty jest z jego wyjeciem i wlozebiem czy nie bo nie wiem ile czasu musze na to wygospodarowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że u Ciebie nie powinno być dużo roboty, czyszczenie gaźnika powinno pomóc, na dzień dobry zainstaluj przyzwoity filtr powietrza. Moto może być również zamulone bo je zalewa. Kiedy ostatnio świece zmieniałeś? i jaki ma kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto dobre pytanie jaki swieca ma kolor ;] przyznam sie szczerze nie zagladalem tam w ogole kupilem moto rok temu prawie no i swieca moze byc do wymiany... zastanawia mnie tylko ten brak pelnej mocy :| moto nie jest nigdzie dlawione bo sprawdzalem vin w serwisie silnik nie kopci ani nic dziwnego sie z nim nie dzieje na 13 tysi przebiegu. hmm jutro zobacze co tam u swiecy slychac wymienie na nowa i zobacze moze sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie mialem czasu juz zdazylem tylko zdjac przykrywke gaznika(tam gdzie jest membrana) i przelalem to beznzyna(po wyjeciu membrany). wydaje mi sie jakby sie moto troche ozywilo ale po chwili zabawy na kole chyba ze dwa razy znowu strzelil w wydech... moze jutro bede mial troche wiecej czasu to sprawdze swiece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...