Skocz do zawartości

Znów zaczynamy być źli...


Gładzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0206/789736447

 

Witajcie źli szaleńcy! Bandyci, kapitaliści, złodzieje! Nielegalni imigranci, zabójcy, gwałciciele!

 

 

 

Patologia ;)

Znów szukają kozłów ofiarnych. Fakt, że ktoś nie musi stać w korku, oznacza, że wjechał między samochody z prędkością 5000 km/h....

 

Wiem, że są ci tzw. "szaleńcy", ale czy to oznacza, że wszyscy tacy są? Jeśli ktoś pracujący w SE nazywa się dziennikarzem, to ten z Wprost jest mu równy?

 

Ale gadać możesz... :rolleyes:

 

 

Przy okazji tej "afery" można by poruszyć temat niedostępności radomskiego toru i żeby ci w automobilklubie dowiedzieli się co to np. dzień otwarty, skoro ci na Nurburingu wiedzą ;)

Chciałem zorganizować imprezę dla 13-16 latków, pokazać im gdzie powinno się "szaleć na skuterze",ale 2 tygodnie prezes na urlopie, a na końcu stwierdził, że nie ma nic za friko ;] Chłopaki mają po 13-16 lat to skąd mają brać kasę, ale ich to nie interesuje... no i przecież to nie oni są od propagowanie BRD i towarzyszącym temu zasad ;]

Dziwić się że tor przez 85 % dni w roku stoi pusty...

Edytowane przez Gładzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam juz w tym sezonie by sie punktów nazbierało, ale "WDZIENK ODOBISTY " uratował nas od tej kary:))))

Ale powiem Wam , ze jak widze te dzieci jezdzace na skuterkach wciskajace sie bez kierunków miedzy pedzace samochody to mam ciary i dupe bym niejednemu sprała....

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam juz w tym sezonie by sie punktów nazbierało, ale "WDZIENK ODOBISTY " uratował nas od tej kary:))))

Ale powiem Wam , ze jak widze te dzieci jezdzace na skuterkach wciskajace sie bez kierunków miedzy pedzace samochody to mam ciary i dupe bym niejednemu sprała....

 

 

 

sam często jeźdze skuterem omijając korki i kierowców można właśnie podzielić na tych którym nie przeszkadza to że nie czekam tylko jade środkiem i takich których doprowadza do szału (dosłownie) widok jadącego skutera. Ostatnio na zborowskiego dziadek zobaczył mnie w lusterku i zajechał drogę, stał i wjechał na oś jezdni zagradzając mi przejazd, ominąłem go więc drugą stroną i dostał przy okazji kopa w błotnik.

Dlatego droga Moniko punkt widzenia zależy od ...tego co prowadzisz akurat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyżby Pan PANIE MODERN nie miał zamiaru być "dziadkiem" - a tak przy okazji; kto to jest dziadek w/g Pana ?

 

 

w tym przypadku DZIADEK to facet któremu nie pasowało, że ktoś zamiast stać i wdychać dym z jego rury chciał ominąć samochody. Złośliwy upierdliwiec któremu wiecznie nic nie pasuje, z takimi właśnie DZIADKAMI mam sprawę w sądzie bo postawili mi szlaban na drodze dojazdowej do mojej firmy.

 

mam nadzieje że takim Dziadkiem nigdy nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak też zrozumiałem Peny - chodząc po różnych forach od kilku lat, zdążyłem sobie przyswoić pewne "nazewnictwa", ale gdy przeczyta to ktoś obcy na pewno pomyśli tak : spotkał się na Zbrowskiego ze swoim dziadkiem, no i teraz dziadek wstydzi się zachowania wnuczka !

 

PS

Z racji wieku (i nie tylko ja) jestem dziadkiem dla swoich przewspaniałych i inteligentnych wnuków, a ich rodzic ma sporą firmę, więc może profile Waszych firm były by sobie potrzebne? - w tym temacie myślę można sensownie podyskutować.

 

Odnośnie zachowania na drodze : swoje auto oznakowałem myślę ładna naklejką choppera widoczną z tyłu - to zobowiązuje - Wam proponuję to samo.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na otwarciu sezonu w Radomiu !

Edytowane przez Starszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak też zrozumiałem Peny - chodząc po różnych forach od kilku lat, zdążyłem sobie przyswoić pewne "nazewnictwa", ale gdy przeczyta to ktoś obcy na pewno pomyśli tak : spotkał się na Zbrowskiego ze swoim dziadkiem, no i teraz dziadek wstydzi się zachowania wnuczka !

 

PS

Z racji wieku (i nie tylko ja) jestem dziadkiem dla swoich przewspaniałych i inteligentnych wnuków, a ich rodzic ma sporą firmę, więc może profile Waszych firm były by sobie potrzebne? - w tym temacie myślę można sensownie podyskutować.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na otwarciu sezonu w Radomiu !

 

 

a ja nie chciałem nikogo obrazić, a już na pewno na tym forum.

 

pozdrawiam również i szerokości życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penus----ja jadąc autem ustepuje i zjezdzam dla 2 kółek, ja pisalam o dzieciach na skuterkach nie znajacych przepisów ruchu drogowego... ale jesli zaliczasz sie do takich dzieci DROGI MARCINIE to przepraszam bardzo(chociaz myslalam ze dzieci to takie nastoletnie sa...)

i znow mnie Xylo opieprzy ze z jego profilu pisze :icon_rolleyes:

 

 

Droga Moniko przepraszam, jeśli Cię uraziłem, ja prowadząc auto także zjeżdżam motocyklistom i to potwierdzić może Twój przeszanowny małżonek Piotr. Zgadzam się z Tobą w 100 % że dzieci nie powinny pod żadnym pozorem (czytaj skuterki) używać dróg. Sam jak widzę rozpędzonego małolata ciarki mnie przechodzą i zjeżdżam jeszcze bardziej niż większym moto. Ale jak mi ktoś specjalnie zagradza drogę to mnie szlag trafia i nic na to nie poradze żem się troszki wściekł. :icon_twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...