Skocz do zawartości

Serwis w ASO i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem na finalnym etapie zakupu Triumpha. I jedna z moich wątpliwości jest serwis. Warto by nowy motocykl traktować w ASO. Gdzie w Polsce są ASO Triumpha? Które są warte uwagi?

 

Sam jestem z Łodzi. Figuruje w tym mieście diler Triumpha. Ale po pierwsze powątpiewam czy uda mi się z nim porozumieć (czyli kupię moto np. w Warszawie), a po drugie nie chcę serwisować u Łódzkiego dilera. Jakie mam alternatywy? Z których ASO Wy korzystaliście i jakie były tego efekty? Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Łodzi w Liberty i co do serwisu to jeszcze nie wiem,ale zapewniali ze będzie wszystko OK.

Co innego jeśli kupisz u nich to masz pierwszeństwo co do serwisu.

Ja kupiłem za gotówkę i chcieli mi wejść w d..e .

Masz na to 2 lata gwarancji i nie pieprz się z nimi.

W poniedziałek mam pierwszy przegląd, zobaczę jak mnie potraktują.

Ja im powiedziałem krótko,ubezpieczam wszystkie pojazdy w DAS i jeśli będzie coś nie tak to zapoznam ich z moim adwokatem.

W razie czego to dzwon,podałem ci nr tel na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęta kupionego w Gdyni a serwis w Poznaniu. Nie ma żadnych problemów. Powinni traktować to równorzędnie. Problemem serwisu Triumpha jest jeden komputer na całą Polskę... Ja na sprawdzenie moto na komputerze czekałem ponad 5 tygodni. Podobno za jakiś miesiąc mają mieć drugi komputer. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęta kupionego w Gdyni a serwis w Poznaniu. Nie ma żadnych problemów. Powinni traktować to równorzędnie. Problemem serwisu Triumpha jest jeden komputer na całą Polskę... Ja na sprawdzenie moto na komputerze czekałem ponad 5 tygodni. Podobno za jakiś miesiąc mają mieć drugi komputer. Zobaczymy :)

 

Czyli serwis w Poznaniu. Jakieś opinie na ten temat? Jaki jest aktualny przebieg/jaki serwis robiłeś?

 

Ciekawe co piszesz z tym komputerem. Czy to oznaczy że obwożą go po Polsce? Czy też któryś z serwisów posiada owy? Kojarzysz który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwis w Poznaniu. Jakieś opinie na ten temat? Jaki jest aktualny przebieg/jaki serwis robiłeś?

 

Ciekawe co piszesz z tym komputerem. Czy to oznaczy że obwożą go po Polsce? Czy też któryś z serwisów posiada owy? Kojarzysz który?

 

Na razie robiłem tylko 1 przegląd po 800km i teraz był sprzęt w serwisie w sprawie tego nieszczęsnego czujnika paliwa. Komputer nic nie wykazał... niby nic czujnikowi nie dolega. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że poprawiła się nieco kondycja czujnika:) Przedtem budził się po 40-100km od tankowania, teraz budzi się po kilku lub kilkunastu kilometrach. Nie jest to jakoś szczególnie upierdliwe, ale chciałbym żeby działało poprawnie. Następny przebieg przy 10.000, obecnie mam trochę ponad 4 tys przejechane.

 

Komputer mają jeden i przesyłają go między serwisami. Z tego co się dowiedziałem to on sobie z dnia na dzień podróżuje :) ale tak jak wspomniałem podobno ma być drugi, zobaczymy :)

 

Z tego co się pytałem to mojego w poniedziałek przy przeglądzie równiez maja podpiąć pod kompa.

Z tego wniosek że muszą go mieć.

 

Muszą mieć albo mają mieć :)

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym komputerem to niestety prawda.Czekam w Warszawie jak dojedzie żeby kontrolnie się podpiąć.

Z czujnikiem paliwa w moim Tigerze 955 miałem też miałem problem,była skaza na pływaku,co skończyło się utopieniem go oraz wymianą na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tankowałem i obudził się po jakichś 15km. Co dziwne od razu kontrolka rezerwy przestała się świecić, natomiast przez te pierwsze 15km wskaźnik poziomu nie podniósł się. Też stawiam na pływak u mnie, ale zobaczymy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po serwisie i bardzo grzecznie się obchodzili ze sprzętem,nawet go umyli.Serwis bez najmniejszych zastrzeżeń.Byłem również światkiem jak przyjechał jakiś motocyklista z reklamacją usługi i bardzo grzecznie go potraktowali.Wadę usunęli i przeprosili za błąd ludzki,nawet dadzą mu upust przy następnej wizycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po serwisie i bardzo grzecznie się obchodzili ze sprzętem,nawet go umyli.Serwis bez najmniejszych zastrzeżeń.Byłem również światkiem jak przyjechał jakiś motocyklista z reklamacją usługi i bardzo grzecznie go potraktowali.Wadę usunęli i przeprosili za błąd ludzki,nawet dadzą mu upust przy następnej wizycie.

 

Który to serwis?

W Łodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.Jakie macie opinie o serwisie Triumpha w Wa-wie?

Gdzie serwisujecie swoje moto?zawory,komputer-sprawdzenie...

Po sezonie chciałbym to zrobić,tylko nie bardzo wiem gdzie można to bezpiecznie wykonać.

Pozdrawiam

 

Spróbuj w http://www.powerproject.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...