Skocz do zawartości

Kupiłem Kawasaki ZZR 600 z 95 r. (szukam mentora)


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałbym serwisówkę do ZZR 600 z 95 roku. Interesowały by mnie wszelkie artykuły i informacje dotyczące tego motocykla. Kupiłem go niedawno i wymieniłem kolektoty bo z tych satych zostały tylko kawałki rur niemal każda osobno. Poza tym klocki wymieniłem rozruszałem tłoczki w zaciskach co niebyło łatwe bo żeby je wypchnąć powietrzem wbiłem tam 7 atmosfer i nic. Mam ogólnie takie pytanko bo martwi mnie trochę przebieg tego motocykla bo ma on aż 64 tys. Powymieniałem oleje filtry itp. Zrobiłem nim ze 100 km (bo nie mam jeszcze tablic) i muszę przyznać że ma w sobie serce dziewicy i dusze wojownika. Zajebista maszyna wygodnie i nieludzko przyjemnie. Tylko obawiam się czy moja radość niedobiegnie końca bop jak tak czytam o tych motocyklach to wychodzi na to że już po 50 tys niema co z nich zbierać tylko motocykl na złom a owiewki na ognicho. Jakby ktoś miał kilka słów do powiedzenia to dajcie znać i to samo jeśli chodzi o jakieś materiały to dajcie znać jak coś macie. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego poszpekam a masz może jakies artykuły albo tego typu rzeczy??? Bo kurcze nie mogę nic konkretnego znaleść na necie.

 

Mam jeszcze takie pytanko jaki płyn chłodniczy wlać do ZZR 600 z 95 r. bo musze dolać bo mam za mało a nigdzie niemogę znaleść jaki tam powinien być. Bo to co napisali w serwisówce jesty dlamnie lekko niejasne. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

 

Wymieniłem napęd łańcuch Didy zębatki sun star skułem go niemal że profesjonalnie. No i mam problem bo wcześniej miał m gs 650 na kardanie więc nie mam zbyt wiele doświadczeń z łańcuchami co do tej pory mnie ciezyło. A chodzi mi o to że nie wiem jak naciągnąć ten łańcuch bo gdy jadę sam jest oki tak mi się wydaje 2,5 do 3 cm luzu ale gdy wezmę moją lubą czyli dodatkowe 50 kg to już naciąga się skubany strasznie i niema wcale luzu. Nie wiem w czym szukać przyczyny bo wahacz jest prosty niema luzu a z tego co wiem to trochę pod wpływem ciężaru powinien się robić ciaśniejszy (łańcuch) ale nie aż tak. Kolejnym problem są trzaskające biegi gdy wrzucam 2, 3, 4 to są takie specyficzne trzaski jakbym wrzucał jedynkę. Nie wiem gdzie szukać przyczyny a może ten typ tak ma?? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...