Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Środowych Wypadów Na Rybkę


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :cool:

Pierwszego dnia wiosny - w sobotę 21 marca, odbędzie się impreza rozpoczynająca Sezon Środowych Wypadów Na Rybkę :buttrock:

Start o godzinie 16:00 - impreza rozpocznie się po zakończeniu wizyty u dzieciaków z Domu Dziecka na Dalibora....

Miejsce: Przystanek Tarchomin

Tu jest mapa

Na miejscu jest dobrze zaopatrzona Chata Trapera z barem i kuchnią. Można więc co nieco zjeść i coś wypić... W menu jest też rybka ;)

Dla tych, co nie :crossy: znajdzie się także :flesje:

 

W planie imprezy jest ognisko i koncert zespołu Go Naked! :buttrock:

Zespół tworzą motocykliści znani Wam zapewne z Forum - właśnie wydali pierwszą płytę i będzie można na żywo usłyszeć wszystkie utwory z tego albumu, oraz parę innych, znanych kawałków.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy - nie tylko "rybkowiczów"

 

Uwaga

Dla niezorientowanych w temacie - w planie imprezy nie ma miejsca na palenie gumy i jazdę na kole :icon_twisted:

 

Pozostaje jedynie zaklinać pogodę :icon_rolleyes:

 

Kierownik Imprezy

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto jak pogoda pozwoli(do domu dziecka sie wybieram) to owszem na rybke tez zawitam......zeby chlopaki zagrali dla mnie jakas nutke :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze nie oznacza to przelozenia srodowych wyjazdow na sobote, tylko jest to pojedynczy ingauracyjny wybryk?

 

Tak Tak to tylko ten jeden raz :biggrin:

Rybka nadal bedzie w srody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje... żyje..., nawet ostatnio coś mi dogadał :icon_razz: :wink:

A do której planowana impreza? Bo ja to mogę dopiero ok 22... :icon_rolleyes:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna to rzecz, że zwykle jeździcie na żarło w środy (akurat wtedy mamy próby), ale cały zespół z niecierpliwością czeka na imprezę 21,03.

 

Pozdro,

Wokal Go Naked!

Za to Wy chlacie a my możemy co najwyżej poślinić się na piwo albo jabola (kazdy kij ma dwa końce) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...