Skocz do zawartości

Kletno 5-7.06.2009r


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi organizacji wiosennego otwartego spotkania miłosników Virago w Kletnie, informuję, że impreza planowana jest w okresie 5-7.06.2009r. Co do szczegółów to na razie niewiele mogę jeszcze powiedzieć w kwestii spraw organizacyjnych i formuły imprezy. Spowodowane jest to przede wszystkim możliwością zmiany właściciela lokalu "Bikers Choice", w który tradycyjnie odbywała się biesiada. Niebawem, mam nadzieję, poinformuję o szczegółach. Tradycyjnie jednak otwieram listę uczestników. Co do noclegów, to jeszcze proszę o wstrzymanie z powodu pewnych zmian w bazie noclegowej. Muszę jednak wiedzieć czy jest wola organizacji imprezy w tym terminie. Z przyczyn obiektywnych nie było możliwości wcześniejszego podjęcia tematu....

Odrębną kwestią są planowane, tradycyjne już, odwiedziny domu dziecka w Domaszkowie. Proszę o opinie co do kwesti organizacji i zakupu suwenirów dla dzieciaków. Pozdrawiam i czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, powiało wiosną! Czyli może po raz pierwszy nie odmarzną nam końcówki ;) ? Każdy termin dobry Marcysiek! Miejmy nadzieję że właściciel BC też...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spowodowane jest to przede wszystkim możliwością zmiany właściciela lokalu "Bikers Choice", w który tradycyjnie odbywała się biesiada. ...

 

Możesz coś bliżej powiedzieć ? Czyżby Wojtek miał podążyć śladem Wiedżmina ?

Pozdrawiam

PZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuj bo Ci ostrzeżenia dam ......... a może Bana ..... a co?! :icon_mrgreen:

...panie moderatorze Klaudiusz ...bardzo dobry pomysł z tym bananem dla użytkownika Cezsek ...bo mnie też ten typek strasznie irytuje*...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem noclegi-tradycyjnie "Chata Janowa" już pełna (Kosinx2, Hamirx2, Sabciox2, Marcysiekx2, Pierwoszówx2, Kudłaty-Jacekx2, Prezes Bugsx2).

Inne noclegi

- garaż (dół + góra) 24 miejsca po 25 zeta

- Wiedźminówka 14 miejsc po 60 zeta

- Sądejówka - ok 30 miejsc po 25 zeta

"Śnieżnik" niestety zamknięty na głucho, a Wiesiek nie odbira znanych telefonów....

Noclegi tradycyjnie przeze mnie, osobiście zaklepałem wszystkie podane wyżej miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...