Skocz do zawartości

Listki zaworu membranowego lub materiał...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio padły mi w MTXe listki zaworu membranowego i mam przez to problemu z odpalenie bo cała benzyna cofa mi się do gaźnika... W salonie Hondy można kupic tylko cały zawór który koszruje 320 zł i na co mnie niestety nie stać... I z tym mam związane pytanie gdzie można kupić same listki do zawóru lub jakiś materiał z którego można je wyciąć, miałbym możliwość wycięcia takich listków o idealnie takim samym kształcie jak poprzednie specjalną maszyną lecz nie mam odpowiedniego materiału. Słyszałem że w niektórych sklepach można kupić takie arkusze do wycinania listków do zawrów do skuterów ale u mnie tego nie ma i w necie też nie moge tego znaleść. Pomóżcie mi w tej sprawei bo już nie mam ządnych pomysłow co do tego zaworu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ale właśnie znalazłem sklep gdzie arkusze sprzedają więc będę to miał ;] Hehe...

Hipolit zapomnij o takich poradach.

Szukaj w sklepie Mieloch lub zamawiaj w Hondzie tylko podając numer katalogowy który musisz zdobyć w necie.

Jeżeli podasz rocznik motocykla zostaniesz odesłany z kwitkiem /bo do takich starych to one nie mają/.

Przerabiałem ten temat kilka lat temu i dorabiane membrany zaworu dolotowego potrafią pęknąć po kilku dniach a jak będziesz miał pecha to kawałki uszkodzą Ci tłok, cylinder i wał korbowy.

Sprawdź ile kosztuje oryginał i kup a zaoszczędzisz sobie kłopotów o wydatkach dodatkowych nie mówiąc.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...