Skocz do zawartości

Ocena Bandit 400


martian1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie mam co robic (wyjeb*li mnei ze studiow... znaczy sie zmieniam kierunek hehe) to siedze na allegro i poluje na okazje w poblizu mego miasta. Trafilem na takiego szrota dzisiaj:

 

http://motoallegro.pl/item566295869_suzuki...ytacja_bcm.html

 

 

Co o tym myslicie? Czyzby usterka tkwila tylko np. w zasyfionych gaznikach lub rozwalonych swiecach? Nie wiem, wytykajcie mnie tu wszystkie babole jakie widzicie. Powiem tylko, ze patrzylem na zakonczone aukcje i koles rzeczywiscie sprzedawal sprzeta jako sprawny.

 

Gadalem z nim przez chwile to mowil cytuje:"motocykl widac ze byl 'przewrocony' ale na pewno nie mial powazniejszego wypadku, bo rama i lagi sa prosciutkie, przed usterka motocykl chodził dobrze, bez problemu odpalal zimny jak i rozgrzany..."

 

Dzieki za pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

EDIT: Dodam, ze chce sie z tym rozstac za troche ponad 2k

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20km od mojego domu to pojechalem obczaic z ciekawosci... Jezu Chryste... Złom totalny. Jesli ktokolwiek bedzie chcial kiedys to kupic nawet na czesci to odradzam (bardzo) :P - Jedyne co pozostalo to zlomowisko w tym przypadku.

 

Pozdro

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Toruniu i zastanawiam sie nad spacerkiem ;]

 

PS.

Nie wiem czy wiesz jak wygladał GS500 którego kupiłem od PeKaWu. Wystarczyły drobne wydatki.

PS2

Nie kazdy jeździ B12 z 2006

PS3

Nie kazdy jest z Grzywny

PS4

Nie każdemu wystarczja ogólnikowe pierdniecia , pomijajac to co moge zobaczyc na powyzszych zdjeciach.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moje spostrzezenia:

 

 

-moto po jakims dzwonie (i to nie jednym hehe): lewy bok ramy mocno wgnieciony i chyba ktos chcial szpachelka zalatac ale sie niestety ukruszylo i widac :P. Dekle silnika niezle przeszlifowane.

 

-pod lewym deklem silnika zielony silikon, pod prawym czerwony

 

-dostal strzala w przednie kolo chyba - gdy stalem na wprost motocykla majac do siebie prostopadle kiere i lagi to przednie kolo bylo odchylone na bok o jakies 15stopni (!). Lampa tez cos na bok patrzyla ;) (tyle, ze w druga strone hehehe)

 

-odnosnie jeszcze p. kola: przedni blotnik ociera mocno o kolo (dostalem oczywiscie zapewnienie, ze to wina braku jednej z 4 srubek trzymajacych blotnik ...........)

 

-tylni blotnik tez chyba ociera o kolo (?)

 

-caly motocykl poobijany, poobdrapywany, w niektorych miejscach zachodzi rdza

 

 

+ pierdolki co w aukcji czyli nie odpala, wyladowany aku, brak tylnich kierunkow itp itd.

 

No a poza tym sprzedawca nierozgarniety i cos kreci. Najpierw mowil, ze nei bylo nic wymieniane przy silniku. Dzisiaj powiedzial, ze jednak swiece olej itp.

Jednym slowem omijac szerokim lukiem, zreszta nie bedzie trudno bo sam wlasciciel nie potrafil mi wytlumaczyc gdzie mieszka. Bylem z navi i zamiast podac adres to kierowal mnie wskazowkami typu: najpierw w prawo a potem pierwsza w lewo....... po czym okazalo sie, ze to byla jednak druga w lewo.... :P

 

 

Pozdro

Mateusz

 

PS. Jakby moj opis Ci nie wystarczal to mam jeszcze fotki potweirdzajace to co mowie :P

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moje spostrzezenia:

-moto po jakims dzwonie (i to nie jednym hehe): lewy bok ramy mocno wgnieciony i chyba ktos chcial szpachelka zalatac ale sie niestety ukruszylo i widac :P. Dekle silnika niezle przeszlifowane.

 

-pod lewym deklem silnika zielony silikon, pod prawym czerwony

 

-dostal strzala w przednie kolo chyba - gdy stalem na wprost motocykla majac do siebie prostopadle kiere i lagi to przednie kolo bylo odchylone na bok o jakies 15stopni (!). Lampa tez cos na bok patrzyla ;) (tyle, ze w druga strone hehehe)

 

-odnosnie jeszcze p. kola: przedni blotnik ociera mocno o kolo (dostalem oczywiscie zapewnienie, ze to wina braku jednej z 4 srubek trzymajacych blotnik ...........)

 

-tylni blotnik tez chyba ociera o kolo (?)

 

-caly motocykl poobijany, poobdrapywany, w niektorych miejscach zachodzi rdza

+ pierdolki co w aukcji czyli nie odpala, wyladowany aku, brak tylnich kierunkow itp itd.

 

No a poza tym sprzedawca nierozgarniety i cos kreci. Najpierw mowil, ze nei bylo nic wymieniane przy silniku. Dzisiaj powiedzial, ze jednak swiece olej itp.

O , i o taka odpowiedź mi chodziło.

 

Edit.

A moder moze wrzucić temat do działu z minami.

 

 

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, szkoda kapusty na tą padakę. Wiem, że kasa może być mała ale wolałbym już chyba zadbaną MZ 251 niż te zwłoki. Motocykl przeżył swoje i powinien już odejść na zasłużoną emeryturę. Przyczyn nieodpalenia może być wiele, najmniej kosztowna to zassany brud ale przy tak zatłuczonym motorze niewykluczona jest nawet poważniejsza awaria. Poza tym, nawet jeśli odpyka to pewnie będziesz jeździł skarbonką bez dna, bo to padło nie pociągnie bez generalnego remontu kilku a może nawet i jednej wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Motocykl podczas próby odpalania zapalił sie. Został praktyczknie doszczętnie zniszczony. Bardzo przepraszam licytujących za kłopot."

No i to jest piękne podsumowanie stanu tej "żylety" ;))

 

Ognie piekielne go pochłonęły :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...