Skocz do zawartości

Moto do 8-9 tys


Rekomendowane odpowiedzi

heh, na chwilę obecną moje niewyżycie i napięcie przedmie... ,ups przedsezonowe sięga zenitu. Pewnie podobnie jak większości.

jak jest napięcie przedmiesiączkowe, to u nas występuje "napięcie przedsezonowe " :P (stwierdzono naukowo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, cbr (nie f ani xx) i fzr to jakby zupełnie inne światy, zastosowania i styl jazdy... Chyba musisz sobie określić co chcesz robić na tym moto przez większą część czasu. A RF jest tak jakby pomiędzy tymi dwoma, fajny wybór, legendarna stylistyka ala ferrari, ja bym wchodził. Za zwinność cebry się płaci innymi cechami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego inne swiaty?? Caly czas zero knkretow, argumentow. Mi wydaje sie ze CBR, FZR, ZX9R to jednak sprzety rywalizujace w miejwiecej jednej klasie, moze sie myle... Ta RF to tak bardziej mocna turystyka, a ja bede robil raczej srednie trasy 150-200km dziennie (na ile czas, kasa na paliwko, i awaryjnosc moto pozwoli) czasem moze dluzszy wypad z ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co moge powiedziec o RF to bardzo fajnie smiga sie nia po winklach wiec nie jest z nia tak ze do konca to supertrysta, w czasach swojej swietnosci byl to motocykl typowo sportowy. A ze trendy poszly w troszeczke innym kierunku to juz inna bajka. Moze ktos powiedziec ze bronie tego czym jezdze ale z czystym sumieniem kazdemu polece ten motocykl, jednak trzeba pamietac ze jest to ponad 200kg wagi ;) RF bynajmniej 900 z paliwka tez nie bedzie Cie za bardzo sepila ;) Na trasie spalanie wyszlo okolo 5,5L ;)

Jesli chcialbys sie czegos dowiedziec wiecej o RF to zagadaj na gg.

 

A co do propozycji w tej kasie doloze jeszcze Yamahe Thunderace...

Edytowane przez ivan161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazny w sesie, ze dla starszej osoby - bardziej turystyczny wygglad jak na moj gust, nie mailem na mysli pojemnosci ani mocy ;) Nie szukam motoru do lansu... Szukam moto do jezdzenia, a nie do lansowania i wiejskiego palenia gumy na miescie. To, ze mam 18 lat i jestem dla poniektorych na tym forum gowniarzem, nie znaczy, ze rownoczesnie jestem wiesniakiem oderwanym od plogu, ktory chce dorwac duzy mocny moto, zeby moc pochwalic sie kolegom ile ma kucy, a jezdzil do 2-3 tys obr. bo sie boi, nie umie... (niechcem nikogo obrazic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz, co zechcesz. Chciałeś porady - to usłyszałeś nasze zdanie. Możesz je wykorzystać lub nie. Większość tutaj przyjaźnie Ci radziła i ja bym na Twoim miejscu wziął pewne głosy do serca. Nie doradzimy Ci czy wziąć Thundercata czy CBR - każdy model ma swoich fanów. Ale zrób najpierw prawko, poćwicz na czymś słabszym bo umiejętności jeszcze chyba nie te a i napalenie spore. :bigrazz: To wybuchowa mieszanka.

Chcielibyśmy na tym forum usłyszeć o Twojej jeździe a nie o dzwonie....

EOT jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazny w sesie, ze dla starszej osoby - bardziej turystyczny wygglad jak na moj gust, nie mailem na mysli pojemnosci ani mocy ;) Nie szukam motoru do lansu... Szukam moto do jezdzenia, a nie do lansowania i wiejskiego palenia gumy na miescie.

Ale Ty w tym momencie przeczysz sam sobie. Skoro nie do lansu, to co Ci przeszkadza "wygląd jak dla starszej osoby"? (cokolwiek ma to znaczyć....)

Edytowane przez Goccolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...