Skocz do zawartości

chinskie owiewki z ebay


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam prawego boku(oryginalnego) do mojego gsxr 600 k3 ale nigdzie nie moze znales w moim malowaniu... czache dalem do spawania, pomalowania, kupilem naklejki i nawet dobrze wyszlo, natomiast ogon wyszedl tragicznie :D, naklejka z napisem 600 pasowala idealnie, natomias ten niebieski pasek to szkoda gadac... i teraz tak, zostal mi wlasnie do zrobienia tylko ten prawy bok, ale nie chce sie bawic w malowanie i klejenie bo znowu wyjdzie do d*py i tylko szkoda siana na to, na ebay znalazlem owiewki w identycznym malowaniu jak moje moto, tylko teraz mam pytanie, jak to jest ze spasowaniem tych elementow, slyszalem rozne opinie ze montaz tego to "pieklo", ze powloka lakiernicza gorszej jakosci itp. czy ktos z was uzywa takich owiewek??

 

http://www.ebay.com/itm/SUZUKI-GSXR-600-750-01-03-FAIRING-2002-2003-FAIRINGS-/160469009549?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item255cb2c48d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam czy ktoś miał do czynienia z takimi plastikami kiedykolwiek? jak to jakościowo wygląda? wiadomo że z Chin to padaczka ale cena robi swoje tu wklejam link http://www.dhgate.com/product/7gifts-fairing-for-yamaha-factory-blue-yzf/136862418.html#s1-2-1|3939617276

no i też chciałbym wiedziec jak to wygląda z przesyłka tak naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szukam owiewek do cbr xx. Trafiłem na ebay a tam aż gęsto od gotowych zestawów w cenach 500-700 $ z przesyłka. Są też sklepy typu moofairing.com luz extremefairing.com ale pewnie to też china.

Pytanie czy miał ktoś z tym coś wspólnego? Jak z wykonaniem? Cena wydaje sie atrakcyjna. Warto w to sie pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale przepłacany około 400 zł na owiewkach z o24.pl jak to pewnie jest to samo.
Jak z tymi płatnościami i cłem w systemie paypal? nie miałem z tym do czynienia.

za kupno i malowanie u nas w kraju dwóch elementów zapłacę tyle co za KOMPLET 12 GOTOWYCH elementów z tych sklepów...dlatego oferta wydaje sie atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FhissT - takie mega pudło nie przejdzie bez cła (choć kiedyś mi się udało ale to wypadek przy pracy ) .

 

W skrócie dla os. fizycznej - potwierdzenie przelewu (czy to płatność kartą , czy paypalem czy przelew konto - konto ) i to jest wartość całkoita przesyłki . Potem deklarujesz to(pisemnie ) na koszt towaru i koszt wysyłki a w celnym doliczają ci do warotsci towaru cło (szukaj w google taryfa celna 2014, przypuszczam że około 4% ) a potem dodają do tego koszt wysyłki i na tej podstawie doliczają 23% VAT-u . Proponuję zapłacić na dwa razy i jeden przelew wykorzystać do clenia :D Ale robisz to na własną odpowiedzialność , conajwyżej grozi ci korekta wartości w górę i opóźnienie w dostawie bo IC musi wydrukować stertę papieru na podstawie której stwierdzi że toto wiecej kosztuje.

 

 

((Owiewki x cło + wysyłka ) x kurs waluty ) x 1,23 (23% vat-u) = koszt całkowity przesyłki .

 

Nalezności wpłacasz na konto Izby Celnej .Do tego mozesz wziąć sobie przyspieszoną odprawe , wówczas przewożnik opłaci to za ciebie i skasuje przy odbiorze - w DHL-u i UPS koszt 72zł brutto , w FEDEX masz to gratis .

Owiewki mmogą byc wysłane innymi przewoźnikami więc tu juz kwestia szczegółowych opłat dla danego kanału dostawy .

Kupując aparat na wyspie Jersey , wysłany był Royal Mail-em a poczta polska odprawiła go za friko (tzn tylko nalezności celno podatkowe)

 

Widuję też opcję DDP na ebaju - czyli cło i vat opłacone z góry , polecam ewentulanie taką opcję jeśli ma byc szybko .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano , tak rzuciłem okiem , ze 2kzł musisz przygotować na komplet do iksa .

Druga sprawa to spasowanie poruszane w tym temacie . Jeśli chińczycy robią to dalej z ABS-u bez żadnych udoskonaleń to powodzenia przy montażu :banghead: Postarałbym się znaleźć jakieś okazje sród oryginałów w USA i puścić to polonezem , polamerem itp . Tak nabyłem lewy duży bok do 1000rr za 3,09USD :laugh: + 10 za przesyłkę w USA + 22USD do PL (ok 3 tygodnie całość) . to było przed kryzysem , baksy po 2,2 - 2,3zł .



Ale masz np. DHgate

http://www.dhgate.com/wholesale/search.do?act=search&sus=&searchkey=1100xx+fairing&catalog=#Homesearch201403

 

I już 420 baksów , do tego mają moneybookers albo nawet przelewy24 w płatnosciach ;)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

z e-sklepów spoko, ale z ebaya marek typu krzak nie polecam, kumpel tak zamawiała i przyszedł mu taki badziew, że szkoda gadać... pomijam kwestię zapaszku, bo do wywietrzenia, ale generalnie jakość jak ze sklepów po piątaka... jak dopytam o konkretną aukcję dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...