Skocz do zawartości

m-72 ma ktos fotki


imz-m72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie stac by bylo twoich rodzicow, ciebie i twoich przyszlych dzieci na ta emke. kupic M-72 z tego roku "dziewice" z numerem silnika "00003" to jak byc w posiadaniu CWS M55 z niskim numerem.

Numeratory nie sa takie drogie ;P

eej no! 1962? :P

Nooo. Limitowana seria wypuszczona wypuszczona z z okazji 125 rocznicy śmierci Puszkina.

Gogle jest wielkie xD

 

imz-m72- swoją drogą gdzieś ty wyczytał ze ta od Dzikuski jest do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z hadekami. Nie ten dział i mało kogo tu kręcą. Spójrz jakiego bliźniaka znalazłem. Ta sama szkoła przerabiania -http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1327720 z tej sztuki możesz pozyskać filtr i bak. Nie bosko? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z hadekami. Nie ten dział i mało kogo tu kręcą. Spójrz jakiego bliźniaka znalazłem. Ta sama szkoła przerabiania -http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1327720 z tej sztuki możesz pozyskać filtr i bak. Nie bosko? :biggrin:

Zapomniałeś wspomnieć o PAJĄKACH z tego drugiego silnika, to dopiero rarytas :icon_biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie ;] Postaram się jak najkrócej. Zawsze byłem fanem plastków i japońszczyzny . Szukałem dla siebie jakiegoś ściga . Zawsze omijałem ten dział na forum [weterany/klasyki]. Aż do dnia wczorajszego . Gdy przez wołczyn ktoś przejchał jakimś starym motocyklem . Wkońcu pomyślałem , że może warto poczytać coś więcej o tym . No i tak znalazłem się w dziale [marki radzieckie] . Powiem wam szczerze ,że jestem mile zaskoczonych i podjarałem się tymi motocyklami . Po prostu wydaje mi się , że to co wyrabiacie to po prostu kwint esencja PRAWDZIWYCH motocyklistów. Bo praktycznie nowe motocykle są bezobsługowe i z każdą naprawą praktycznie trzeba jeździć do warsztatów. A tu totalna masakra , sami robicie swoje maszyny i tym większa radość gdy owe cudo odpali i będzie się można przejechać po szosach :D Podoba mi się to strasznie .

Myślę sobie , że w niedalekiej przyszłości jak jakaś wpadnie jakaś praca i pieniążki sprawię sobie takie rosyjskie cudo ;] Muszę tylko poczytać o tym , i zdobyć jakieś doświadczenie

 

pozdrawiam wszystkich zapaleńców :cool:

 

p.s Jak jest jakiś dział do tego odpowiedni to usuńcie to

Edytowane przez frafel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A tu totalna masakra , sami robicie swoje maszyny i tym większa radość gdy owe cudo odpali i będzie się można przejechać po szosach :D Podoba mi się to strasznie .

Myślę sobie , że w niedalekiej przyszłości jak jakaś wpadnie jakaś praca i pieniążki sprawię sobie takie rosyjskie cudo ;] Muszę tylko poczytać o tym , i zdobyć jakieś doświadczenie

 

pozdrawiam wszystkich zapaleńców :cool:

 

p.s Jak jest jakiś dział do tego odpowiedni to usuńcie to

Nawet sie jezdzi tymi weteranami w dlugie trasy. I to dopiero jest wyzwanie gdzies pojechac i wrocic.

Jeszcze sie dobrze zastanow czy chcesz sie zajac rusami. Bo to grozna pandemia, zaczyna sie od jednego, pozniej sklada sie drugi, piaty-brakuje miejsca w garazu, nie da sie domyc rak, rodzina puka sie w czolo ;) A tak po za tym to najprzyjemniejszy nalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie straszcie mnie ;] Ale widzę , że kolega granat z klb jest , więc jak coś to będę miał z kim poszerzać moje horyzonty . Póki co próbuję ogarnąć trochę info na temat tych stworów , bo pod względem mechaniki to leżę i kwiczę totalnie ;\ Ale już nie długoo ;D A tak ogólnie to zawodowe foty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wolałbym wyjechać i wrócić ;] nie ukrywam . Ale początki na pewno będą ciężkie . A tak w ogolę , to zauważyłem , że panuje tendencja malowania motocykli od jakiś matowych szarych kolorów po zieleń woskową. A co myślicie o tym , żeby po prostu motocykl w takim stanie jak jest pokryty został jedynie lakierem bezbarwnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie jest wojskowe bo praktycznie wszystko co produkowane bylo we ''wspanialym" ustroju komunistycznym bylo na potrzeby armii i jej "szlachetnej" wojny ze "splesnialym i smierdzacym" kapitalizmem (patrz korea polnocna i pokrewne) :bigrazz:

Odnosnie pokrycia wylacznie lakierem bezbarwnym zachowanych oryginalow to chcialbym nadmienic, ze nie wymyslono jeszcze takiego ktory trzymalby sie rdzy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...