Skocz do zawartości

strzały w tłumiki vn750


colin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bez obaw. Mam wulkana 750. Strzela w tłumiki za każdym razem jak tylko przymykam manetkę. Na fabrycznych wydechach strzelał. Wyciągnąłem wkłady z końcówek tłumików, wciąż strzela. Być może ten typ tak po prostu ma. :D Kumpel ma VN750 na oryginalnych wydechach i również mu strzela w tłumiki. Ot taki urok VNa750. Nie powiem czasem te strzały są wkurw....ce, szczególnie jak zjeżdża się z długiej górki, na zamkniętej przepustnicy. Strzela strzela strzela strzela strzela bez końca. Ja wówczas odkręcam minimalnie manetkę gazu. Strzały milkną. :D

Edytowane przez gandżo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez obaw. Mam wulkana 750. Strzela w tłumiki za każdym razem jak tylko przymykam manetkę. Na fabrycznych wydechach strzelał. Wyciągnąłem wkłady z końcówek tłumików, wciąż strzela. Być może ten typ tak po prostu ma. :D Kumpel ma VN750 na oryginalnych wydechach i również mu strzela w tłumiki. Ot taki urok VNa750. Nie powiem czasem te strzały są wkurw....ce, szczególnie jak zjeżdża się z długiej górki, na zamkniętej przepustnicy. Strzela strzela strzela strzela strzela bez końca. Ja wówczas odkręcam minimalnie manetkę gazu. Strzały milkną. :D

 

Cały ten wywód nie znaczy że każdy VN tak ma.

W/g mnie tylko zaniedbany gaźnik potrafi dawać takie efekty.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymieniłem przewody,odkęciłem tłumiki uszczelki są w elganckim stanie nawet nie musiałem ich wymianiać,chociaż jak już zdjąłem,ale warsztat nie miał , sprawdziłem synchronizację gaźników wszystko było w porządku ,przy okazji wymieniłem olej, fitry,motocykl chodzi równiutko tylko ....dalej strzela, nie głośno ale jednak .Pojeździłem wczoraj całe popołudnie maszyna sprawuje sie dobrze,nie zmieniałem składu mieszanki bo są tam zaślepki nie kombinowałem przy tym,może powód jest w zbyt ubogiej mieszance,albo w paliwie powiedzcie jaką benzynę lejecie do vulcanów ? Ja zalałem 98,może za dobra? bo w 92 jeszcze nie było takiej.Co otym myślicie?

Edytowane przez colin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. jesli chodzi o paliwo to bylo juz na tym forum to poruszane. najwazniejsze zeby tankwac na renomowanych stacjach ( unikac tych w strzerym polu ) :) jesli chodzi o rodzaj to slyszalem ze dla wtryskow jest lepsza 98. moze ktos wiecej wie to sie wypowie. ja osobiscie uwazam ze wystarczy 95. jezdzilem na roznych paliwach np. shella i jedynie na Vpower rancig byla roznica,reszta bez zmian pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lałem 95/98 do VNa i strzały wciąż były. Właściwie to nie są nawet strzały, tylko takie lekkie parskania w zależności gdzie znajduje się wskazówka na obrotomierzu.

Edytowane przez gandżo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...