Skocz do zawartości

Motocykle na A1


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trzy pytania i więcej informacji mi już nie potrzeba.

 

1) W zime się nie jeździ na motorze tak ?

2) Motor posiada jakiś mały bagażnik czy se trzeba dokupywać

3) Fajnie się wyprzedza samochody w kilometrowych korkach ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy pytania i więcej informacji mi już nie potrzeba.

 

1) W zime się nie jeździ na motorze tak ?

2) Motor posiada jakiś mały bagażnik czy se trzeba dokupywać

3) Fajnie się wyprzedza samochody w kilometrowych korkach ?:D

 

1) Ja jeżdże

2) Skuter posiada! Można se dokupić do enduro kufer.

3) Zajebiscie ... :banghead:

 

A rowerem w zime mozna jeździć, ma bagażnik i fajnie sie wyprzedza korki w mieście.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W zime się nie jeździ na motorze tak ?

2) Motor posiada jakiś mały bagażnik czy se trzeba dokupywać

3) Fajnie się wyprzedza samochody w kilometrowych korkach ?D.gif

 

moge coś wiedzieć ?? takie dosyć osobiste pytanie......daj mi namiar na twojego dilera bo takich jazd to ja nawet po malowaniu 4h w zamkniętym pomieszczeniu nie miałem :D masz świetny stuff albo bardzo mocny :D

 

wiadomo że lepszy jest samochód no już głupszego pytania dawno nie słyszałem :D na łeb nie kapie jest tańszy w utrzymaniu i wilosezonowy a jazda motocyklem zimą to sado macho pomijając kaskaderke po polach (mówie o normalnej jeździe po drogach publicznych )

 

z twoich pytań wynika że nigdy niczym nie jeździłeś więc kup na początek komarka.....

 

dwusuwowa 125 potrafi sponiewierać nawet zwykłe enduro nie mówiąc o np exc 125...

 

z reguły jestem wrogiem stopniowania motocykli typu 50 potem 80 potem 125 potem 125 w crossie potem 250 w crossie bo to strata czasu i pieniędzy ale czytając twoje posty obawiam sie że jakbym ci polecił mtx 125 albo dt 125 mógłbym mieć ciebie na sumieniu :D nawet dr125 bym sie bał po pytaniach typu czy fajnie sie w deszczu jeździ :D a rowerem sie fajnie jeździ ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bym sie bał po pytaniach typu czy fajnie sie w deszczu jeździ :D a rowerem sie fajnie jeździ ??

 

No to nie jest takie oczywiste z tym rowerem i deszczem. Ja co prawda na motocyklu jeszcze nie jeżdżę, ale w kwestii roweru powiem tyle, że jak człowiek siedzi po kilkanaście godzin dziennie przed kompem (dla jasności - w pracy :) ) to nawet deszcz, śnieg i gołoledź nie jest mnie w stanie powstrzymać przed jazdą na rowerku po lesie. Poza tym nie ma nic piękniejszego niż spojrzenie Żony po powrocie z takiej wyprawy ;)

 

Co do jednego się jednak zgodzę - stuff ma kolega naprawdę niezły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamsel to nie było do ciebie tylko do autora tematu chodzi mi że jazda rowerem jest równie przyjemna nawet przyjemniejsza no bo w rowerze tak z pod kól nie chlapie jak w motorze (i nie pisać mi że są błotniki bo wiadomo o co chodzi...

 

niech sobie przypomni jak jechał kiedyś rowerem w deszczu to sie domyśli jak jest motorem :D

 

rower jest prawie jak motocykl :D

 

mnie te pytania zalatują prowokacją na tym forum często tak jest że na przykład ktoś wchodzi do przepisów i zadaje pytanie w stylu czy jazda cbr 900 bez kasku, prawa jazdy i w stringch jest legalna i akceptowana przez środowisko motocyklowe i potem przez 3 czy 4 strony wszyscy go jadą kłocąc sie między sobą w końcu moderator zamyka temat ludzie se posty nabiją i wszyscy szczęsliwi :buttrock:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...