Skocz do zawartości

cr 125 - pytanie praktyczne!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna CR 125, w niedziele byłem jedną oglądać i wygląda bardzo zachęcająco, ale mam jedną wątpliwość. Po co zmieniać jedną (górną) półkę w moto? Czy taki zabieg powinien wzbudzić moją wątpliwość?

Moto od młodego chłopaka, ale raczej lekko miśkowatego, po torze nim raczej nie ciorał.

Czy CR mają jakieś słabe punty, typowe dla tego modelu na które przy zakupie trzeba zwrócić uwagę? Bo jeżeli chodzi o typowe oglądanie moto to ta co oglądałem wydaje się być bardzo zachęcająca (przy -5 odpaliła od pierwszego kopa, silnik nie był wcześniej grzany - sprawdzałem).

Jeszcze jedną wątpliwość która mnie naszła przy oglądaniu moto, brak przycisku wyłączającego zapłon - nie jest to chyba normalne, ale jaki tego powód, koleś twierdzi że jak kupił to już tak było.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Paweł - PRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna CR 125, w niedziele byłem jedną oglądać i wygląda bardzo zachęcająco, ale mam jedną wątpliwość. Po co zmieniać jedną (górną) półkę w moto? Czy taki zabieg powinien wzbudzić moją wątpliwość?

Moto od młodego chłopaka, ale raczej lekko miśkowatego, po torze nim raczej nie ciorał.

Czy CR mają jakieś słabe punty, typowe dla tego modelu na które przy zakupie trzeba zwrócić uwagę? Bo jeżeli chodzi o typowe oglądanie moto to ta co oglądałem wydaje się być bardzo zachęcająca (przy -5 odpaliła od pierwszego kopa, silnik nie był wcześniej grzany - sprawdzałem).

Jeszcze jedną wątpliwość która mnie naszła przy oglądaniu moto, brak przycisku wyłączającego zapłon - nie jest to chyba normalne, ale jaki tego powód, koleś twierdzi że jak kupił to już tak było.

 

Pozdrawiam

przycisk sobie mozna samemu zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2001, po nr ramy wychodzi że faktycznie to jest ten rocznik.

rafael wiem że przycisk mogę sobie samemu zrobić, tylko zastanawiający jest brak tego przycisku - zwłaszcza że nie jest to wyposażenie dodatkowe jak climatronic czy skórzana tapicerka ;)

dokładnie chodzi mi o ten sprzęt:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1144050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogl sobie rozwalic ogranicznik tak jak ja np w swojej yz , po prostu mi go scielo. Naspwanie nie bylo dobrym pomyslem i po tym kupilem uzywana polke z usa i jest super. I to swiadczy o tym, ze moto jakies uszkodzone? Chyba nie. Bez przesady, nie wszystko co sie uszkodzi a zostalo wymienione na zupelnie sprawne to od razu moto mniej wartosciowe. Niby dlaczego? Normalna rzecz.

A co do przycisku to wystarczy porzadnie przeorac ziemie i tez juz go nie bedzie :)

Z drugiej strony koszt ladnego wylacznika od kx'a na allegro to 50 zl..

Edytowane przez adoado0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafael byłem go oglądać i na żywo po wstępnych oględzinach wygląda bardzo zachęcająco.

A moje pytanie jest po prostu z czystej ciekawości, nigdy nie uważałem że moto z założonymi jakimiś akcesoriami to mina, jednak zastanowiłem się dlaczego ktoś wymienił tylko jedną półkę a nie obie - odpowiedz adoado0 mnie uspokoiła.

Teraz tylko czekać aż pieniądze będą na koncie i mieć nadzieje że mi nikt go nie podkupi.

Drugie pytanie to czy CR125 miały jakieś typowe bolączki (z tego co dotychczas znalazłem takowe nie są wymienione, ale mogłem coś przegapić)?

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Przycisk nie ma być ładny a praktyczny ;) Zwłaszcza w crossie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Przycisk nie ma być ładny a praktyczny ;) Zwłaszcza w crossie.

E piszac ladny mialem na mysli,ze jest to niby typowy przycisk z kabelkiem do wylaczania kx'a wiec nie jakies kombinowane. Z ta półka to zawsze moża zwrocić uwage na reszte skoro byla wymieniona np lozyska,kierownica ( czy prosta) etc. Mimo to u mnie nawet oryginalna kierownica sie nie skrzywila (dopiero gdzies po roku sie zupelnie skrzywila po praktycznie slizgu tylko ) a jedynie scielo ten ogranicznik skretu. I ja nie kupowalem akcesoryjnej tylko od uzywanego sprzetu. W kazdym razie lepiej jak widac,ze sprzedajacy to wymiemil i troche kasy wrzucil w moto i jest wszystko ok niz jakies pokombinowane 'patenty'.

 

EDIT: Czytam aukcje i widze,ze zmieniona gorna polka :) A ograniczniki sa chyba na dolnej. Nie latwiej spytac sprzedajacego dlaczego wymienil? Byc moze kasy ma i chcial do kierownicy inna wziac albo coś w tym stylu.

Edytowane przez adoado0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...