Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolonym posiadaczem tej maszyny.Nic w niej nie peka a z innymi litrami na trasie radzi sobie bez problemow.Turystyka jak najbardziej (szybka), mam 184cm wzrostu i dla mnie jest motocyklem bardzo wygodnym po R1 i CBR1000rr.Genialna maszyna.Wyczynowo nie jezdze wiec jak pojdzie kolo to spadajac tluke nim o asfalt ile wlezie i jak napisalem wczesniej nic nie peka.Mam kolege ktory tez to katuje i tylko chwali.O rame to bym sie martwil ale w gsxr :D hehehe.Jedyny minus to szybko zuzywajaca sie tylnia opona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio przerabiałem oryginalne tytanowe kominy do ZX10R 2007r koledze powyżej -"przeme" na przeloty ,założyłem po 55mm średnica wewnętrzna przelotu z blachy perforowanej i wytłumienia w celu uzyskania basowego i miękkiego soczystego dźwięku. Jeśli ktoś będize zainteresowany dysponuję fotostory z etapów przeróbki mogę udostępnić na meila .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerabiałem oryginalne tytanowe kominy do ZX10R 2007r koledze powyżej -"przeme" na przeloty ,założyłem po 55mm średnica wewnętrzna przelotu z blachy perforowanej i wytłumienia w celu uzyskania basowego i miękkiego soczystego dźwięku. Jeśli ktoś będize zainteresowany dysponuję fotostory z etapów przeróbki mogę udostępnić na meila .

 

Potwierdzam i polecam :buttrock:

 

On ma fabrykę, regulowany? Ohlins?

 

Tak :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fabryczny ohlins mozna wy**bac i załozyc hiper pro. Co do silnika i jebniecia na górze to jest to rzeczywiscie mniej wyczuwalne niz w R1 bo zaczyna sie wczesniej i przebiega łagodniej. Pozycja na motocyklu zwłaszcza dla osoby wyzszej jest w h*j niewygodna wiec nie wiem jak niektorzy jezdzą i pisza ze wszystko jest gitara. Siodło jest coprawda w miare nisko, srodek ciezkosci tez, przez co motocykl prowadzi sie stabilnie /zwłaszcza w wolnych łukach, w szybszych gorzej bo trudniej go złamac/ ale wysoko podniesione podnozki powoduja ze łokcie nie sa przy zbiorniku tylko z boku kolan nawet wtedy jak jezdziec przesunie na maxa dupsko do tyłu. Do tego nisko położona kierownica powoduje ze jezdziec jest praktycznie cały czas podparty na rękach.

Do plusów na pewno zaliczył bym silnik i stabilnosc motocykla , a do minusów hamulce i położenie kierowcy. Opony jakie najbardziej mi odpowiadały na tym sprzecie to pirelli dragon supercorsa pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczny ohlins mozna wy**bac i załozyc hiper pro.

co masz na mysli?? na ulicy daje rade , na torze nie jest skrecony ma maxa i ladowania przy 140 na wyjsciu ze skreconym kolem ogarnia i odcine na 4 tym biegu przy 250 z jednym trzepnieciem robi... co chciec wiecej??? :icon_mrgreen:

wiadomo ze wersja race i street do zx10 sie rozni srednica tloka ale i cena rowniez...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli?? na ulicy daje rade , na torze nie jest skrecony ma maxa i ladowania przy 140 na wyjsciu ze skreconym kolem ogarnia i odcine na 4 tym biegu przy 250 z jednym trzepnieciem robi... co chciec wiecej??? :icon_mrgreen:

wiadomo ze wersja race i street do zx10 sie rozni srednica tloka ale i cena rowniez...

 

No to co za problem, kupujesz Hyperpro RSC i przy odpowiednim ustawieniu nawet raz nie trzepnie kierą. Ba, jak na maxa skręcisz to nie skręcisz :biggrin:

 

Tyle, że po 5 tys. km słyszę jakieś dziwne cykanie w amorku jak się kierownicą skręca na postoju :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Jak ustawić w kawasaki zx10r 05, godzinę ? bo nie chcący zresetowałem :evil:

 

p.s mam nadzieje, że do dobrego działu, dałem temat...

 

Pozdrawiam.

Masz konto na Facebook ? jesteś fanem motocykli ? dołącz do nas już teraz:

 

https://www.facebook.com/StuntDrift100Mocy

 

Daj "Lubie to!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...