Skocz do zawartości

zestaw xenonowy?


mauy86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem kupiłem sobie zestaw xenonowy H7 no i wszystko cacy pięknie dopuki nie przyjechałem do siebie. w Warszawie radio działa mi idelanie a w mojej miejscowości nie chce;/ po włączeniu lamp robią się zakłócenia - niby przetwornice posiadają jakieś filtry ale i tak lipa z tym. wie może ktoś co z takim fantem zrobić??

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienić przetwornice , ja mam zakłócenia jak mijam się z kolesiem albo stoję na światłach co sobie zapodał zenony .

btw jak masz w zwykłej lampie palnik to się spodziewaj oświecenia z mojej strony

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienić przetwornice , ja mam zakłócenia jak mijam się z kolesiem albo stoję na światłach co sobie zapodał zenony .

btw jak masz w zwykłej lampie palnik to się spodziewaj oświecenia z mojej strony

 

nie mam z wyklej lampie. skoro juz mowisz o oslepieniu - co powiesz na oslepienia np w lagunach, mondeo?? gdzie nie masz soczewek a masz normlanie zarniki jak w zwyklych lampach?? oslepienie w takich lampach takie samo jak i w tych autach. z tego co wiem nie oslepiaja tylko soczewki gdyz posiadaja auto regulacje gdy sa wyposazone seryjnie w xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to auta seryjne musza mieć układ oczyszczania i samopoziomowania. Soczewki nie sa wymagane.

 

Jak przetwornice zakłócaja to zadnych filtrów tam niema.

 

no ale jesli nie byłóby żadnych filtrów to zakłucenia byłyby cały czas, no i niektóre stacje radiowe odbierają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niektóre stacje nadaja na innych czestotliwosciach do tego jeszcze maja mocniejsze nadajniki. Radia maryjna nie zakłucisz.

 

radio maryja łapie nawet bez anteny:) a myślicie ze gdy wymieniłbym przetowrnice pomogłoby coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega kupił xenony kpl za 200zł?Nie ma się co dziwić...ten typ tak ma.Gdybyś kupił oryginalne przetwornice np helli lub denso problemów by nie było.Tylko,że jedna przetwornica kosztuje tyle co cały zestaw z tajpej.

 

Odnośnie oślepiania innych kierowców z przeciwka.Sprzedający powinien informować kupującego jakie żarniki powinny być zastosowane.D2S do reflektora soczewkowego a D2R do reflektora zwykłego.Żarnik D2R posiada specjalną nakładkę po to aby przy światłach mijania nie oślepiać jadących z naprzeciwka.Zwróćcie uwagę ile jeździ teraz starych gratów na xenonach i z co drugim nie idzie minąć się w nocy,bo oślepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło Ci się kolego coś.

 

Nie kupiłeś Xenonów tylko Zenony.

 

jaasne - sorki kolego ale jesli mam kupic jakis badziew to tego nie kupuje wole dolozyc i kupic cos lepszego i dlatego sie dziwie temu ze mam takie zaklucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Zwróćcie uwagę ile jeździ teraz starych gratów na xenonach i z co drugim nie idzie minąć się w nocy,bo oślepia.

Czemu nie idzie się minąć?, ja z tym nie mam problemów. Włączam światła drogowe i gites.

 

Pochwal się w takim razie ile dałeś za te Zenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

349 polskich PeeLeNów;)

ale chyba oddam na reklamacje. jakis koles ma mi dać znać co można zrobić z takim przypadkiem - podobno da się jakoś odizolować przetwornice aby nie robiły zakłuceń ale jeśli nie pójdzie to rozmawiałem już z gościem gdzie kupiłem ten zestaw i powiedział ze w razie czego mogę mu go oddać - jeśli mi się tak uda to dołożę i kupie sobie zestaw denso

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ale wsumie dzis bylem w innym sklepie i ten sam zestaw kosztowal rowne 100 zl drozej:) zobacze co jeszcze pokombinuje - jesli nic nie zdzialam oddam ten zestaw i chyba doskrobe i kupie oryginalne lampy xenonowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...