Skocz do zawartości

II ZLOT MOTOCYKLISTÓW W OSOLINIE 30-31 MAJ


A.B.K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WOLONTARIAT W OSOLI po raz DRUGI serdecznie zaprasza do Osolina.Zlot motocyklistów tak jak i w tamtym roku poprzedzony będzie festynem dla dzieci z okazji DNIA DZIECKA.Wszelkie informacje będziemy podawać na naszch stronach internetowych www.osola.bloog.pl lub www.spsmid.glt.pl ,gdzie między innymi można obejrzeć filmiki z zlotu,festynu i zdjęcia.(kontakt:kom:504564004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WOLONTARIAT W OSOLI po raz DRUGI serdecznie zaprasza do Osolina.Zlot motocyklistów tak jak i w tamtym roku poprzedzony będzie festynem dla dzieci z okazji DNIA DZIECKA.Wszelkie informacje będziemy podawać na naszch stronach internetowych www.osola.bloog.pl lub www.spsmid.glt.pl ,gdzie między innymi można obejrzeć filmiki z zlotu,festynu i zdjęcia.(kontakt:kom:504564004)

Proszę zamówić dla mnie 1 domek(tak jak w tamtym roku) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dostałem trochę zawiadomień o tym zlocie do rozdania, bo organizatorka to sąsiadka teściów. No i częściowo się udało, ale kilka karteczek latało wczoraj z mojego plecaka na A4 razem z dokumentami, portfelem, komórką i innymi rzeczami, jak mi się rozpiął przy ponaddźwiękowej. A potem trzeba było do następnego zjazdu, zawrócić, wrócić i szukać na autostradzie dokumentów. Ogólnie masakra, ale dobrze się skończyło.

Jako że część kartek lata do dziś po autostradzie, to w ramach rehabilitacji tu przypominam o zlocie.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kochani :crossy: prosimy o wpłaty!!! tym samym potwierdzacie swój przyjazd

Nr konta 12 1020 5297 0000 1802 0081 0960 Anna Stolarczyk Osola

Bliższe informacje na podanych poprzednio stronach internetowych lub organizatorów:

Anna Stolarczyk kom:504564004

Piotr Wodzyński kom:503909019

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Osolinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...